Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Przełożonym Trev533.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

5wNnuaX.png
Witajcie czytelnicy z tej strony Reporter Specjalista @Patryk99 z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was dzisiaj na wywiad z Przełożonym @Trev533.
5D4B3bb.png
P- Patryk99
T- Trev533
5D4B3bb.png
V0r5reg.gif

5D4B3bb.png

P - Witam, z tej strony Reporter Specjalista Patryk99 z Redakcji 4Life News.
T -  Czołem!

P - Czy chciałbyś udzielić wywiadu?
T- Chętnie udzielę. 

P - Zaczynając, nasz wywiad opowiesz nam coś o sobie?
T- Nazywam się Miłosz mam 18 lat i mieszkam nieopodal Rzeszowa. Na ten moment uczęszczam do szkoły
branżowej na kierunek mechanik pojazdów samochodowych. Interesuję się motoryzacją i sportami siłowymi.

P - Jakiś czas temu uczęszczałeś na treningi siłowe, opowiesz, nam czemu zrezygnowałeś?

T - Zgadza się, przez kilka lat trenowałem trójbój siłowy. Czy zrezygnowałem? Sam osobiście nigdy z tego nie zrezygnuję, w grudniu zdrowie uniemożliwiło mi dalsze treningi i wszystkie cięższe wysiłki. Do końca życia będę związany ze sportami siłowymi w większym czy mniejszym stopniu. Aktualnie jestem na dobrej drodze do powrotu na treningi.

P - Jak wyglądały twoje początki na serwerze?
T- Początki wyglądały zapewne jak u większości graczy, prace początkowe pierwsze auto i tak dalej.

P - Czy grasz w inne gry niż MTA, jeśli tak to jakie?
T- Oczywiście, poza MTA pogrywam w inne produkcje. W ostatnich tygodniach najczęściej jest to PUBG i Sniper
Ghost Warrior. Sporadycznie zdarza mi się zagrać również w CS2.

P - Jaki masz staż na serwerze? Co udało Ci się zdobyć podczas rozgrywki?
T- Gram od 2018 roku, przez 5 lat i 7 miesięcy zebrałem 2913 godzin. Przez ten czas zdobyłem przede wszystkim wspomnienia. Jeżeli chodzi o majątek, posiadam, 20 pojazdów nie licząc tych eventowych. Z ciekawszych jest to Clover 2.2 z nitrem, Mesa 7k id, Glendale 5k id, Walton 5k id i 5 Waltonów na bliźniaczych id. W ostatnim czasie zacząłem, sprzedawać auta stąd reszta majątku znajduje się na koncie bankowym. Pojazdy, które bardzo chciałem posiadać miałem lub mam dalej. Mój majątek wynosi jakieś 6kk.

P - Zdradziłbyś, skąd wziąłeś pomysł na nick?
T- Nick powstał podczas tworzenia konta Social Club po zakupie GTA 5. Nie wiedziałem, jaką wpisać nazwę, ponieważ nie chciałem używać już poprzedniej. Na nowy nick pomysł wziął się od postaci z gry - Trevora.

P -  Należysz do frakcji Transport of San Andreas, przybliżysz naszym czytelnikom, na czym polega ta frakcja?
T- Frakcja Transport Of San Andreas polega na przewożeniu osób w miejsce przez nich wybrane. Nie ograniczamy się tylko do przewozu graczy zwykłymi pojazdami. Posiadamy 3 oddziały - Eskorta VIP, Autobusy oraz Transport Lotniczy. Jako frakcja pomagamy w różnych przedsięwzięciach serwerowych przykładowo w poborach krwi, gdzie transportujemy graczy z najbardziej zaludnionych miejsc na serwerze.

P - Dlaczego właśnie wybrałeś Transport of San Andreas?
T- Wybrałem frakcję TSA, ponieważ jest ona najbliżej moich upodobań. Odkąd pierwszy raz zobaczyłem i skorzystałem z usług owej frakcji, wiedziałem, że to coś dla mnie.

P- Po równym roku zostałeś awansowany do rangi Przełożony i wcielony do zarządu Transport of San Andreas. Myślałeś, że w przeszłości chciałbyś zostać docenionym czy zależało Ci tylko na stopniu pracowniczym?
T- Awans na rangę Przełożonego dostałem dokładnie 10 sierpnia 2023 roku na okres próbny 30 dni, czyli nie minął rok od momentu, w którym dostałem się do frakcji. Czy chciałem zostać doceniony?
Nigdy o tym nie myślałem w ten sposób. Zawsze zależało mi na sumiennym wykonywaniu obowiązków, czyli normy frakcyjnej, czy w późniejszym etapie obowiązków jako pomocnik zarządu.

P- Co uważasz o stwierdzeniu ,,TSA to biznes"?
T- Uważam, że ludzie piszą to w momencie, w którym nie mają nic konstruktywnego do przekazania, a zależy im na sprowokowaniu pracownika i obrażeniu frakcji.

5D4B3bb.png

A8gzZpE.gif

5D4B3bb.png

P - Jakbyś odszedł z owej frakcji, do jakiej innej byś się wybrał?
T- Myślę, że po odejściu z TSA nie będę wybierał się już do innej frakcji.

P - Należysz do organizacji Extreme. Czy poleciłbyś ową organizację dla graczy, jeśli tak to dlaczego?
T- Oczywiście polecam organizację, uważam, że nic jej nie brakuje i jest idealna dla każdego gracza. Posiadamy sporą ilość pojazdów i 2 fajne bazy z dużą ilością miejsca.

P - W Lutym tego roku dostałeś się na rangę Pomocnika Organizacji. Zdecydowałeś swojego szczęścia w owej rekrutacji, czy było to w jakimś stopniu twoje małe marzenie?
T- Postanowiłem spróbować swoich sił w rekrutacji, aby w jakimś stopniu pomóc w prowadzeniu organizacji. Czy było to moim marzeniem? Raczej nie myślę o takich rzeczach w formie marzeń.

P - Nie jesteś w żadnym biznesie, czy chciałbyś spróbować sił w jakimś?
T-  Na obecną chwilę o tym nie myślę, może w przyszłości jak czas pozwoli.


P - Czy w najbliższej rekrutacji na rangę Supporta będziesz pisał podanie, jeśli nie to dlaczego?
T- W najbliższej rekrutacji raczej nie. Uważam, że pisanie podania na supporta w momencie, w którym mam sporo spraw prywatnych na głowie, nie jest dobrym pomysłem.

P - Na pewno masz realne marzenie, przybliżysz nam, jakie ono jest?
T- Marzę o własnym domu w cichym miejscu.

P - Opowiedziałbyś nam o śmiesznej sytuacji, którą widziałeś lub sam byłeś uczestnikiem?
T- Śmiesznych sytuacji w życiu jest wiele, w tym momencie do głowy przyszła mi jedna z kolegą, który nie wyrobił na zakręcie rowerem i wjechał z impetem w szopę, brudząc sobie całą twarz na czarno.

P - Czy masz nawyki, którymi denerwujesz inne osoby?
T- Tutaj musiałby, wypowiedzieć się ktoś, kto mnie zna. Natomiast to, że jestem sobą i nikogo nie udaje, denerwuje wielu ludzi.

P- Czy masz swój ulubiony gatunek muzyczny, jeśli tak to jaki?
T- Tak, lubię stary dobry rap.

P - Posiadasz swój ulubiony serial lub film, który poleciłbyś innym obejrzeć?
T- Z ulubionych filmów, które polecam obejrzeć na pewno pierwsza część serii filmów Snajper w roli głównej z Tom'em Berenger'em. Jeżeli chodzi, o seriale to bardzo podobał mi się Grimm
i do czasu The Walking Dead.

P - To było ostatnie pytanie, gdyż zbliżamy się ku końcowi, chciałbyś kogoś pozdrowić?
T- Tak, chciałbym pozdrowić @KAMIL720, @Hubs*, @PLojTEk@MateuszXQ, @Halloween, @pomocnik2000, @Adameskone, @PalGrom, @VeraX, @Select*, @KrzychuL_, @Likoss123, @kayegoshii, @Krystian6076, @MichaelSP, @|NT|TrondoZPL całą frakcję Transport of San Andreas, wszystkich członków 4Life News i oczywiście Pana Reportera Specjalistę @Patryk99, zdrówka. 

5D4B3bb.png

QPn3PQd.png

Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png

Edytowane przez Mefju4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin