Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na umefor - oskarżony przez SE1NU


SE1NU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @umefor
    Data i godzina zdarzenia: 01.06.2024 19:30
    Pełen opis sytuacji: Witam, zacznę od tego iż zostałem wsadzony do więzienia po pid z powodem "
 blokowanie radiowozu na strefie DM - 25 minut". Stałem sobie afk na strefie około 10 minut, po czym wróciłem i zauważyłem radiowóz, obok którego stały        dwa albo jeden pojazd *Żaden pojazd nie należał do mnie ani nie byłem ostatnim kierowcą*, stanąłem sobie obok radiowozu "obok, nie oddałem strzału ani nic z tych rzeczy"". Więc tak stałem sobie obok radiowozu po czym dostałem z lessa w plecy,              nawet nie celowałem ani nic. Po czym umefor wsiadł do swojego radiowozu ,następnie spróbował odjechać "Więc nawet nie próbował mnie zakuć ani nic z tych rzeczy po prostu wsiadł do radiowozu i spróbował odjechać" po wejściu do radiowozu ktoś go      zastrzelił co potwierdzą logi, a ja zostałem wsadzony do więzienia po PID.... Więc tak podsumujmy sobie sytuacje, stałem obok radiowozu dostałem lessa nic nie robiąc, oskarżony nawet nie próbował mnie zabrać ze strefy tylko po prostu wsadził do więzienia przez PID, od razu skontaktowałem się z oskarżonym bo myślałem że posiadam nagraną powtórkę, na całe szczęście oskarżony się przyznał sam co potwierdzają logi "<< umefor [97]: byłeś obok radiowozu stałeś, raczej jasne są twoje zamiary i co zrobibys jesli bym podszed" No to w końcu coś zrobiłem? Czy tylko miałem zamiary które próbujesz mi wcisnąć na siłę? Może takim samym tokiem myślenia za ostrzał będziesz wsadzać za zabójstwo, bo przecież miałem taki zamiar, myślę że dowód w postaci loga jest wystarczający, bo jasno widać że się przyznał "Raczej jasne są twoje zamiary". Z tego co wiem powinno się wsadzać za faktyczny czyn a nie tylko za zamiary ;), oczekuje na rekompensatę w postaci pieniężnej oraz na ukaranie funkcjonariusza. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: "<< umefor [97]: byłeś obok radiowozu stałeś, raczej jasne są twoje zamiary i co zrobilbys jesli bym podszed" Wydaje mi się że jest to wystarczający dowód, pozdrawiam. 

Ja, SE1NU zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant II umefor

Podczas mojej próby odbicia radiowozu, widziałem 2 cheetachy, które go blokowały, dostałeś lethalem od frontu, nie od pleców, kucałeś na jednym z aut blokujących mój radiowóz, gdy cię zlethalowałem, wsiadłem do auta, by odjechać kawałek, po czym miałem zamiar cię skuć i wsadzić do radiowozu, po czym odjechać, miało to na celu zapobiegnięciu sytuacji, gdzie wsadziłbym cię do innego auta niż mój radiowóz, lecz zostałem zabity przez innego gracza, nie miałem jak weryfikować tego czy pojazdy są twoje, raczej nie znalazłeś się przypadkiem na aucie, które blokowało mój radiowóz. Dalej, zacytuję „Stałem sobie afk na strefie około 10 minut” między zaciągnięciem przeze mnie ręcznego w radiowozie a powaleniem cię minęło około 5 minut, w tym czasie według ciebie na afku pojawiłeś się obok mojego radiowozu, kucając na aucie, które go blokowało. Podajesz dowód wiadomości z serwerowego PV, gdzie pisząc zamiar mam na myśli ostrzał, za który do więzienia nie trafiłeś, więc, kolejny raz cytuje 
"Z tego co wiem powinno się wsadzać za faktyczny czyn a nie tylko za zamiary" i wsadziłem cię za czyn którym było blokowanie radiowozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! na wstępie w odpowiedzi posłużę się tak jak ty kłamstwem: Twoja wypowiedź mnie urzekła.
-Twój argument, że nie miałeś jak zweryfikować, czy pojazdy należały do mnie, jest nieprawdziwy. Jako PD masz dostęp do "suszarki", która pozwala sprawdzić właściciela pojazdu oraz ostatniego kierowcę. Mogłeś jej użyć by to sprawdzić, co z łatwością rozwiałoby Twoje wątpliwości.
W dodatku administrator z pewnością będzie mógł zweryfikować czy w tych godzinach wsiadłem do jakiegoś pojazdu, lub czy odpaliłem silnik ;p.
-Twierdzisz, że blokowałem radiowóz, gdy nie byłem właścicielem ani kierowcą żadnego z pojazdów znajdujących się w pobliżu radiowozu. Zaskoczę Cię, Twoje założenie, że kucałem na jednym z aut nic a nic nie zmienia, w dodatku sam napisałeś "byłeś obok radiowozu stałeś" To jednak kucałem? czy stałem na radiowozie czy jednak obok? Widzisz, kłamstwa łatwo jest obalić.
- załóżmy, że losowa osoba stanie przy jakimś sportowym wozie, też wtedy jesteś przekonany, że to jego samochód? Jeśli tak to popracuj nad określaniem rzeczywistości.
-Otrzymałem strzał z lessa od Ciebie bez żadnego ostrzeżenia i bez próby jakiejkolwiek interakcji z mojej strony. Z Twojej relacji wynika, że nawet nie próbowałeś mnie skuć przed oddaniem strzału, co było nieuzasadnione. Twoje działania wskazują, że miałeś zamiar tylko i wyłącznie mnie powalić. Bo tak jak piszesz "by odjechać kawałek, po czym miałem zamiar cię skuć" Jak chciałeś to zrobić? Skoro w tamtym momencie było tam trochę osób? 
-Twoje stwierdzenie, że "raczej jasne są twoje zamiary i co zrobilbys jesli bym podszedł", nie jest wystarczającą podstawą do mojego aresztowania. Założenie, że miałem jakieś zamiary, bez faktycznych działań z mojej strony, jest nieuprawnione. Prawo powinno karać za faktyczne czyny, a nie za przypuszczalne zamiary.
-Z Twojej odpowiedzi wynika, że nie przeprowadziłeś żadnej weryfikacji przed podjęciem decyzji o strzale oraz późniejszym aresztowaniu. Twoje działania były pochopne i bezpodstawne, co skutkowało moim nieuzasadnionym trafieniem do jail'a. 
-Dodatkowo co najzabawniejsze "między zaciągnięciem przeze mnie ręcznego w radiowozie a powaleniem cię minęło około 5 minut" I tutaj muszę cię niestety zmartwić...Ponieważ sytuacja z zaciągnięciem ręcznego jest nagrana w innej skardze, z której użyczę sobie dowód "https://imgur.com/a/powt-rka-EDnMp3H" Więc ja nie kłamałem w przeciwieństwie do ciebie że byłem afk. Widzisz mnie gdzieś tam? Bo wydaje mi się że albo pomyliły ci się osoby albo masz problemy z wzrokiem, lub jest inna szansa iż próbujesz zmienić totalnie przebieg wydarzeń i kłamać aby się wymydlić ale niestety wychodzi ci to nieudolnie ;c.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Tak, mam suszarkę jednak, sam przyznałeś że było tam trochę osób, więc nie trudno się domyślić co stało by się jeśli miałbym to sprawdzić, musiałem tak działać ponieważ, nie była to akcja skupiająca się na odbiciu radiowozu, tylko pościg który trwał i chciałem jak najszybciej się do niego przyłączyć. Cytuję "napisałeś "byłeś obok radiowozu stałeś" To jednak kucałem? czy stałem na radiowozie czy jednak obok? Widzisz, kłamstwa łatwo jest obalić." nie widzę zasadniczej różnicy między tym, w mojej ostatniej wiadomości tylko sprecyzowałem twoją postawę. Dalej piszesz o tym że po co miałbym próbować cię skuwać, przy obecności innych osób, chyba normalnym jest próba normalnego skucia i wsadzenia do więzienia inaczej niż przez PID, a że zostałem zabity to to uczyniłem. Nie wiem dlaczego drugi raz muszę ci tłumaczyć wątek zamiarów w którym napisałem ci na serwerowym PV, skoro wyjaśniłem to wyżej, że pisząc zamiar mam na myśli ostrzał za który nie trafiłeś, bo go nie zrobiłeś, trafiłeś za blokowanie radiowozu, które w tamtym momencie uznałem że to robiłeś. Nie rozumiem też dlaczego przytaczasz materiał z innej skargi, wiem kogo, gdzie i kiedy powalam, i wiem że w momencie zaciągnięcia ręcznego nie było tam ciebie, ba nigdzie tego nie napisałem że wtedy tam byłeś, ale skoro mamy nagranie to wykorzystajmy je, zaciągnięcie ręcznego w moim radiowozie 19:24 jest to na nagraniu, to samo jest w moich logach, więc od wjazdu do powalenia prze ze mnie twoją osobę mija jak widać z moich logów powaliłem cię o 19:28 na ziemię, okres 4 minut, w którym wróciłem pod radiowóz i spotkałem ciebie, którego powaliłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ponownie!
Dokładnie, masz suszarkę byłeś na domku (podobno) więc miałeś możliwość sprawdzenia, dokładnie wtedy były 2 osoby oprócz mnie, więc nie pisz mi głupot że nie było jak sprawdzić.
Jakie to ma znaczenie czy był to pościg czy odbicie radiowozu? Skoro w tamtym momencie skupiałeś się na odbiciu radiowozu.
- " nie widzę zasadniczej różnicy między tym" A ja niestety widzę różnice, ponieważ cały czas próbujesz kłamać na swoją korzyść i nie potrafisz przyznać się do błędu że w tamtym momencie  nic nie sprawdziłeś ani się              nie upewniłeś czy pojazdy należą do mnie czy może do kogoś innego i czy rzeczywiście blokowałem radiowóz za co zostałem wsadzony. ((Osoba która będzie rozpatrywać skargę, proszę aby napisała do jakiegoś administratora i sprawdziła w logach czy o tej godzinie wsiadałem, odpalałem silnik w jakimkolwiek pojeździe))
- ""załóżmy, że losowa osoba stanie przy jakimś sportowym wozie, też wtedy jesteś przekonany, że to jego samochód?"" Napiszę to ponownie, bo domyślam się że tak. ;p
- Jakie to ma znaczenie kiedy mnie powaliłeś??? Bo zbytnio nie potrafię tego zrozumieć...Ale mniejsza może osoba rozpatrująca skargę zrozumie. 
Ode mnie to tak naprawdę wszystko, bo jasno wynika że nie sprawdziłeś czy pojazdy należą do mnie, czy jestem ostatnim kierowcą i tym podobne, (dodatkowo można to sprawdzić w logach serwerowych) 
Skargę zostawiam do rozwiązania dla osoby sprawdzającej, pozdrawiam.




 

Edytowane przez SE1NU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin