Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Walton ID 417 na tune


Sejcento
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  Walton
ID: 417
Pojemność silnika: 1,6 
Przebieg pojazdu: 1261,6km
Dodatki: stereo, felgi (1073), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki zacznijmy od 1kk
Coś od siebie: Furka idealna na donice lub do jazdy na co dzień dla flexu haha z up1 jedzie 160
SS’y: https://imgur.com/a/o4hQln1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Max_Verstappen napisał:

Kto ci niby da wyżej jak 1kk, to może 300 warte, ale to max

250ps bo punkty 

nieźle sie bawisz xD z 200/250 to samo tune xd , ps sam sprzedałem x3 waltona 1.6 czysty 1,8k ID za 300/350k :D mam w logach wszystko w forum więc fajnie sie bawisz poza tym nawet mialem od skupu co zaniza ceny w UJJJJ offe 800k wiec no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jason_022 napisał:

nieźle sie bawisz xD z 200/250 to samo tune xd , ps sam sprzedałem x3 waltona 1.6 czysty 1,8k ID za 300/350k :D mam w logach wszystko w forum więc fajnie sie bawisz poza tym nawet mialem od skupu co zaniza ceny w UJJJJ offe 800k wiec no

2 lata temu takei ceny chyba byly, 260ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jason_022 napisał:

nieźle sie bawisz xD z 200/250 to samo tune xd , ps sam sprzedałem x3 waltona 1.6 czysty 1,8k ID za 300/350k :D mam w logach wszystko w forum więc fajnie sie bawisz poza tym nawet mialem od skupu co zaniza ceny w UJJJJ offe 800k wiec no

Pokaż mi cejota co tyle daje, znam poprzedniego właściciela i oddał go w okolicach 500k gdzie miał go półtora roku. Bujać to my, nie nas 

271ps

Edytowane przez Max_Verstappen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin