-
Postów
217 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ Nokiller za aktualizację statusu, Siemka. Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Hi
Siemka.
Część z Was, czasem może zastanawiać się nad tym, czy ważna jest historia. Historia, która została napisana przez naszą społeczność, jest ciekawą opowieścią. Pojawiają się tu przeróżne wątki, na jednym bym się chciał zatrzymać. Wiem, że to, co napisze, jest w pełni moim świadomym wyborem. Dlatego otwarcie Was pytam. Czy ktoś z Was by chciał zostać zdradzonym lub posiadać nóż przy gardle? Właściwie wtedy człowiek się rozpada na milion części.
Szanowny Właścicielu Serwera, Szanowne Grono Administracji RCON oraz Szanowni Przewodniczący KSF-u.
Co zdecydowało o wyborze Gracza o nicku Virlaen na stanowisko Opiekuna Frakcji SAMD? Jakie argumenty przekonały Was do wybrania wspomnianej osoby? Czym wyróżnia się wspomniana osoba w porównaniu do innych Aplikujących?
Niektórzy z Was będą zaskoczeni tym postem oraz będą chcieli się dowiedzieć, dlaczego o to pytam, skoro i tak na to bezpośrednio wpływu nie mam. Piszę to dlatego, że domagam się poznania prawdy o wyborze danej osoby na jedno z najwyższych stanowisk Serwerowych. Wybrany przez Was kandydat nie posiada wiedzy medycznej powiązaną z Frakcją, do której został przyjęty oraz w swojej historii serwerowej nie zasilała szeregów struktur frakcyjnych SAMD, która powinna być elementem nieodłącznym i weryfikowanym, według mnie. Warto też wspomnieć o znikomej aktywności Gracza na Serwerze oraz Forum, która powinna być przykładem dla innych Aplikujących o Stanowisko Opiekuna Frakcji i wyróżniać się na tle innych. Warto wspomnieć tu o pierwszej z dwóch największych afer Serwerowych, w której Gracz, wówczas na Randze Administratora Serwera, brał czynny udział. Był osobą, która na tak zwanym "G" siedziała u obecnego Przewodniczącego KSF-u Argena i nie zareagowała w odpowiedni sposób, na rażące łamanie Regulaminu Członka Ekipy Serwera, gdzie w sposób celowy taranował Warninga, ówczesnego Moderatora Serwera. Sytuacja była wyjaśniana przez Szanownego Właściciela Serwera, iż tylko Argen zostanie ukarany za ów czyn, gdyż inni członkowie Ekipy nie dokonywali podobnego czynu. Według mnie jako Członek Ekipy Serwera, którego obowiązują Regulaminy, każdy uczestnik powinien zostać ukarany. Nie zareagował żaden z nich, lecz każdy chciał się pobawić. Dobrze wiem, pełniąc obowiązki Administratora Serwera, że "odwalanie" jest surowo zabronione, a kara się osobę, która wykonała owo przewinienie, jednak w tym momencie każda osoba pełniąca obowiązki Administratora wie, że powinno się zwrócić uwagę lub takie rzeczy zgłosić wyżej do ARCON. Dodatkowo jest to osoba po jednej z największych afer Serwerowych, za które nie powinno się w żaden sposób nagradzać i stawiać na Najwyższe Funkcję Serwerowe. Przypomnę, że wybrany przez Was kandydat jest współtwórcą słynnej "listy cw***", a dodatkowo za to przewinienie został wydalony ze Struktur Ekipy Serwera oraz utracił możliwość dołączenia do szeregów struktury KSF-u, pełniąc funkcje, w tamtym momencie Administratora Serwera oraz otrzymał na tamtejszy dzień szansę bycia Opiekunem Frakcji SARA. Zastanawia mnie to, czy takie osoby powinny być nagradzane i otrzymywać drugie szanse. Nie będę zamieszczał linku filmu od Twórców, którzy to upublicznili i ujawnili dla dobra osób trzecich, jednak takie coś według mnie nie powinno mieć miejsca.
Kończąc swoją opinię, prosiłbym, aby Szanowne Grono Administracji RCON, Szanownych Przewodniczących KSF-u i przede wszystkim Szanownego Właściciela Serwera o napisanie prawdy i argumentach, które zdecydowały na przyjęcie kandydaturę Gracza Virlaena.
Z poważaniem, Administrator oraz Pracownik Frakcji SAMD na stopniu Ordynatora Chirurgii, Nokiller.
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, @mengelke 1:0 @louislopez nice try
@mengelke 1:0 @louislopez
nice try
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla therealflingus za aktualizację statusu, SIEMA! nie zalamuj sie! nie musisz usuwac tiktokow! kariera tiktokerki po supporcie s
SIEMA! nie zalamuj sie! nie musisz usuwac tiktokow! kariera tiktokerki po supporcie stoi otworem!
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ Matiku za aktualizację statusu, GZ dostania się do VFD,powodzenia życzę @WhitePL @Vequuu @casp3r.mvp @XKrakroX @Huzzi
GZ dostania się do VFD,powodzenia życzę @WhitePL @Vequuu @casp3r.mvp @XKrakroX @Huzzi @Pawi. @ZaaQ @nyan* @Dux @Majsonekkk @Verago. @MKKC @Leszek6 @Chrzano_o @Laykxs @Iladisek @warol @sznapo. @imol @EMGies @KrzychuL_ @Just_Aleks @JackJob @Olgasia @k4k4lk0 @K4piO @Balamutnik.eTRANS @xndrv @Loko* @goroncydamus -
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ borufka. za aktualizację statusu, Wszystkiego najlepszego chłopaczki, zycze wam pieniedzy i wszystko co najlepsze elo
Wszystkiego najlepszego chłopaczki, zycze wam pieniedzy i wszystko co najlepsze elo
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla jasperWtopa za aktualizację statusu, Na służbę wchodzi bez hałasu, zna tu każdy znak, nie szuka fleszy ani chwały, po pros
Na służbę wchodzi bez hałasu, zna tu każdy znak,
nie szuka fleszy ani chwały, po prostu trzyma takt.
Każda noc to nowa scena, inne miasta tło,
policjant Lays na patrolu, wie jak trzyma broń.
Gdy ulice milkną nagle, a latarnie drżą,
wszyscy wiedzą doskonale, że przepisy są.
A kto wie, czy za rogiem nie stoi Lays z radiowozem,
czy już patrzy, czy notuje każdy ruch i gest.
A kto wie, czy za rogiem nie stoi Lays z radiowozem,
lepiej graj tu fair i czysto, bo on widzi więcej niż chcesz.
Zna procedurę od początku aż po ostatni krok,
najpierw słowo, potem decyzja tu nie rządzi szok.
Nie goni dla adrenaliny, tylko gdy trzeba wejść,
by przypomnieć temu miastu, że zasady mają sens.
Po służbie chill i chipsy, chrup chrup w ciszy noc,
dyżurny pyta o status, status namierzania dzaspera aktwny.
Pałka leży grzecznie z boku, nie szuka dziś afer,
bo używana jest tylko, gdy widzi zachowanie jaspera.
jasperWtopa znów gdzieś miga na radarze tras,
GPS już mruga w mig, „spokojnie, to tylko RP, czas”.
Bandyta jedzie po kanale, już wiadomo że dm strzał,
bo nawet twardy gliniarz wie, że wojny nastał czas.
Kto wie, czy za rogiem nie stoi Lays z radiowozem,
miasto działa, bo ktoś trzyma nad nim straż.
Kto wie, czy za rogiem nie stoi Lays z radiowozem,
policjant RP z zasadami, aż do końca tras.
@Laykxs
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ borufka. za aktualizację statusu, i tak to ise zyje
i tak to ise zyje
-
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ norsek za aktualizację statusu, sa rowni i rowniejsi
sa rowni i rowniejsi
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się
W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych.
Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa.
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ Mefju4 za aktualizację statusu, Dziękuję wszystkim za super prezent oraz za życzenia urodzinowe jak i fajną imprezę w
Dziękuję wszystkim za super prezent oraz za życzenia urodzinowe jak i fajną imprezę w klubie
@bartoszek. @og.ruddyy0 @Sheeker @Linshi @juzekxd1337 @LoliCaretaker @Bulis @JA.KUB @pomocnik2000 @Adameskone @Mich* @Patryk99 @Yaokim @Polixon @sebeh. @Matias2525 @kondu32 @Chrzano_o @KubiN* @Skipper* @dianus @MateuszXQ @Dabroo @Laykxs @PolakoVskY* @Mati0sik @kjex.nps @LESHI @XKrakroX @Najcior. @ItsTobiasz @umefor @MKKC @PicoBello* @Koszk @Kajzersky @davoolsky* @Loko* @Magdusia839 @LoveMeMore @AngelOfDeath @DAWCIX47 @Trev533 @kvmykk.ogf @BalonK8 @sznapo. oraz @RYBATOPKA za sto lat na radiu.
Honorable mention
pozdro
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ marcinek67 za aktualizację statusu, idz do strazy miejskiej pracowac jesli lubisz tak pomagac policji
idz do strazy miejskiej pracowac jesli lubisz tak pomagac policji
-
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla Babuszka5 za aktualizację statusu, tusk manipuluje sapd... 3 raz sie nie dostac to cud chyba.
tusk manipuluje sapd... 3 raz sie nie dostac to cud chyba.
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 43 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
Dzień nr 43 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ UwUsnyWisielec2014 za aktualizację statusu, TO JEST POLSKA PROSZE PAŃSTWA
TO JEST POLSKA PROSZE PAŃSTWA
-
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Jesteś cudowny, nie zmieniaj się <3.
Jesteś cudowny, nie zmieniaj się <3.
-
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn
Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi.
Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.
Ode mnie to wszystko
Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ IgorRzeka za aktualizację statusu, Witam, piękny mamy dziś wieczór. Miłego.
Witam, piękny mamy dziś wieczór. Miłego.
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla paweuhy za aktualizację statusu, hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłas
hmmm dziwnym trafem dostaje warna na forum od gościa z tej samej organizacji co zgłaszający
na tym serwerze nie ma kolesiostwa!
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ HakeSkyy za aktualizację statusu, nowe video dla widzuw
nowe video dla widzuw
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla Maciek150 za aktualizację statusu, Chłopaki z SARA szykuje się ustawka
Chłopaki z SARA szykuje się ustawka
-
✮ Laykxs przyznał(a) reputację dla ✮ im8yearsold za aktualizację statusu, Witam, Dzisiaj piąteczek dopisuje humorek słonce swieci żyć nie umierać, Kanye West n
Witam, Dzisiaj piąteczek dopisuje humorek słonce swieci żyć nie umierać, Kanye West napisał na twitterze że już nie jest antysemitą żyć nie umierać mega pozdrowienia dla was i tyle wsm.