Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem TheArasik.


Hexylo*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witam Was bardzo serdecznie! Z tej strony Reporter @Hexylo* z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Administratorem @TheArasik.!
Nie przedłużając zaczynajmy!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

JqetzS8.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H - Hexylo* 

TA - TheArasik.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Cześć! Z tej strony Reporter Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy udzieliłbyś mi kilku odpowiedzi na moje pytania?
TA: Hej! Jak najbardziej mogę odpowiedzieć.

H: Świetnie, zatem ruszajmy! Na początek opowiesz coś o sobie?
TA: Nazywam się Arkadiusz i w tym roku będę kończył 21 lat. Zamieszkuję w największej miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego. Do moich głównych zainteresowań należą motoryzacja oraz informatyka, dokładniej programowanie, gdyż to właśnie z tym kierunkiem wiąże przyszłość i staram się cały czas poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności. O sobie mogę powiedzieć, że jestem miłą, spokojną i pomocną osobą, ale mogą znaleźć się tacy, którzy mają odmienne zdanie. Mam bardzo dobre poczucie humoru, jak i spory dystans do siebie, lecz gdy sytuacja tego wymaga, potrafię zachować się profesjonalnie.

H: Okej, na serwerze jesteś znany pod nickiem TheArasik. Opowiedziałbyś, naszym czytelnikom skąd wziął się pomysł na twój nick?
TA: Nie pamiętam dokładnie, ponieważ ten nick został wymyślony kilka lat temu, ale pomysł głównie wziął się od mojego imienia.

H: Masz przegrane ponad 7822 godzin, nie żałujesz spędzonego czasu na serwerze? Ile wynosi twój majątek i uważasz czy to dużo, czy nie?
TA: Faktycznie dla niektórych może się to wydawać dość sporą liczbą, ale uważam, że nie mam powodu żałować spędzonego czasu na serwerze. Poznałem tutaj wiele wspaniałych osób, z którymi gra była naprawdę przyjemna i zostało wiele wspomnień. Co do mojego majątku patrząc na ilość przegranych godzin, uważam, że nie jest on jakiś duży i ciężko jest mi określić konkretną wartość, ale raczej mieści się w granicach 8-9 milionów.

H: Wow, to bardzo dużo, a jak zdobyłeś swój majątek, poprzez prace dorywcze, czy może jakieś frakcje lub handel?
TA: Cały swój majątek zgromadziłem, głównie pełniąc służbę we frakcjach i sporadycznie pracując na pracach dorywczych.

H: W jaki sposób dowiedziałeś się o serwerze? Czemu akurat grasz na 4Life?
TA: Po zamknięciu innego serwera, na którym wcześniej grałem, poszukiwałem nowego miejsca do prowadzenia rozgrywki i tak przeglądając listę serwerów, trafiłem właśnie na 4Life'a. Od początku spodobało mi się to, co oferował (i w sumie nadal oferuje) względem innych serwerów, a także sama społeczność. Dołączyłem do frakcji, poznałem wiele wspaniałych osób, otrzymałem szansę w ekipie i tak rozwinęła się moja kariera serwerowa, co spowodowało, że to właśnie tutaj postanowiłem pozostać.

H: Grasz w jakieś inne gry poza MTA? Może inne serwery na tej platformie?
TA: Czasami zdarzy się wejść na inne serwery MTA czy zagrać w GTA 5, ale staram się nie przeznaczać całego wolnego czasu na gry.

H: Rozumiem. W tym momencie nie ma cię we frakcji ani w biznesie. Czym jest to spowodowane? Gdybyś miał wybierać, to do jakiej frakcji byś poszedł, jak i biznesu?
TA: Niestety nie mam już tyle czasu, aby pogodzić moje aktualne obowiązki z tymi frakcyjnymi czy biznesowymi. Dodatkowo przez cały okres mojej rozgrywki miałem możliwość przynależeć do każdej frakcji na serwerze, więc nie czuje jakiejś potrzeby dalej pełnić w nich służby. Natomiast odpowiadając na pytanie, do jakiej frakcji najchętniej bym poszedł, to prawdopodobnie byłoby to SAPD lub SAFD, ponieważ czas spędzony w tych frakcjach wspominam najlepiej. Jeżeli chodzi o biznes, to pewnie wróciłbym do Studia Filmowego.

H: Kiedy dostałeś się na rangę Supportera? Jak wyglądały twoje początki na randze, że aż tak wysoko awansowałeś?
TA: Na rangę Supportera dostałem się w sierpniu 2018 roku, początki wiadomo, do najłatwiejszych nie należały, aczkolwiek jestem osobą, która bardzo szybko uczy się nowych rzeczy, więc zajęło mi to zaledwie kilka dni, aby wszystko zrozumieć. Przez całą karierę jako członek administracji starałem się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i po niecałych dwóch latach udało mi się awansować na rangę moderatora, a następnie administratora.

H: Czy planowałeś odejście z rangi? Jeśli tak to dlaczego?
TA: Tak, planowałem i parę razy zdarzyło mi się już odejść z rangi. Głównym powodem tej decyzji był brak czasu, aby pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

YiMB29L.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Opowiedziałbyś naszym czytelnikom, jakie masz obowiązki na randze Administratora?
TA: Do moich głównych obowiązków należy przede wszystkim wykonywanie zgłoszeń nadsyłanych przez graczy, pomoc w sprawach związanych z serwerem oraz forum, a także rozwiązywanie skarg na forum.

H: Posiadasz własną organizację Bloods. Opowiedziałbyś nam coś więcej o tej organizacji?
TA: Zgadza się, organizacje przejąłem i prowadzę od 2019 roku z małą przerwą. Uważam, że panuje w niej miła, przyjazna atmosfera, wymagania nie są zbyt wysokie, posiadamy wiele pojazdów wysokiej oraz średniej klasy, natomiast większą uwagę staramy się skupiać na samych osobach, ponieważ gdyby nie oni to organizacja by nie istniała.

H: Co byś zmienił/dodał na serwerze?
TA: Z pewnością znajdzie się kilka rzeczy, które można byłoby zmienić, aczkolwiek nie są to jakieś znaczące zmiany. Z takich ciekawszych mógłbym wymienić na przykład rozbudowę systemu domków czy dodanie większej ilości prac w trybie kooperacji, aby rozgrywka ze znajomymi była jeszcze przyjemniejsza.

H: Bardzo ciekawe. Masz jakąś cechę, którą denerwujesz inne osoby?
TA: Myślę, że każdy ma w sobie coś, czym może denerwować innych, natomiast nie jestem w stanie określić, jakie mogłyby być to cechy w moim przypadku.

H: Dobrze, przejdźmy do pytań poza serwera. Czym zajmujesz się w życiu codziennym?
TA: Na co dzień pracuje jako kierowca w firmie transportowej. Praca pochłania połowę mojego wolnego czasu, a to, czym będę zajmował się później, wychodzi spontanicznie i zależy od wielu czynników.

H: Jaka jest Twoja ulubiona piosenka, masz jakiegoś ulubionego wykonawcę?
TA: Nie posiadam jednego ulubionego utworu czy wykonawcy, lubię różnorodność. Głównie słucham tego, co akurat wpadnie mi w ucho.

H: Oglądasz filmy lub seriale? Jeżeli tak to poleciłbyś naszym czytelnikom jakieś tytuły?
TA: Jeżeli się zdarzy to bardzo rzadko, ale niestety żaden z nich nie zapadł mi, aż tak w pamięć.

H: Masz osobę w życiu, którą się inspirujesz?
TA: Raczej nie mam takiej osoby.

H: Okej, a gdybyś dostał milion złotych, na co byś je przeznaczył?
TA: Myślę, że w dzisiejszych czasach najrozsądniejszą opcją byłoby zainwestowanie tych pieniędzy w nieruchomości.

H: Wywiad dobiegł końca, dziękuję, że znalazłeś czas na to wszystko. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
TA: Oczywiście, pozdrawiam wszystkich czytelników, całą administrację oraz członków organizacji Bloods. Dodatkowo szczególne pozdrowienia dla @szymvs, @zuzixx, @TheStar, @Bienieq@Domciol, @Teddy. oraz wszystkich osób, z którymi łączą mnie wspaniałe wspomnienia serwerowe i nie tylko.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

NzI1Zyu.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dziękuje za przeczytanie kolejnego materiału z mojego wykonania.

zseV56F.png

Autoryzował: @MateuszXQ

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin