Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - NightMare*


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

05.05.2019 zostałem dodany na czarną listę KSF w związku z przynależnością do   SAMD w tym czasie.  Powodem tej kary było pomaganie czy jak niektórzy mówili handel egzaminem jednego z akademików w celu pomocy uzyskania wyniku pozytywnego na egzaminie końcowym na ratownika medycznego. Dostałem wtedy czarną listę tutaj jak i w SAMD. Dodatkowo zostałem zwolniony dyscyplinarnie z frakcji jak i z rangi supportera. 

Chciałbym wnioskować o zdjęcie tej kary...  po tym czasie jaki już przeczekałem czyli 5 lat  zdążyłem sobie wszystko przemyśleć 

Chciałbym uzasadnić swoje swój wniosek tym , że bardzo żałuję i przepraszam każdego który w tym czasie przeze mnie ucierpiał i stracił cały swój czas  przez moje  dziecinne zachowanie. 

Jeszcze 5 lat temu ci którzy mnie znają miałem swoje zachowania wręcz beszczelne na tym serwerze, odwalałem , dostawałem co chwilę za coś kary ale to już minęło. Chciałbym zacząć na nowo, pograć normalnie, porozmawiać z ludźmi i dobrze się bawić na tym serwerze ze starymi znajomymi.

Jeżeli będzie taka potrzeba, albo komisja będzie miała do mnie wątpliwości chciałbym przed tym jak mi odrzucicie ten wniosek, czego bym  nie chciał , żeby porozmawiać o tym wszystkim na komunikatorze i wyjaśnię dokładnie każdą sytuację i o co mnie poprosicie, żebyście mieli jasną i klarowną sytuację. 

Jak wspominałem wyżej.. bardzo żaluje i przepraszam za to co zrobiłem, miałem dużo czasu na przemyślenia i chciałbym, żebyście dali mi szansę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku o zdjęcie kary. 

Z poważaniem 

NightMare*

 

Edytowane przez NightMare*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Twój wniosek zostaje zaakceptowany, a Ty oficjalnie zostajesz zdjęty z czarnej listy KSF. Mamy nadzieję, że po ponad 5 latach od tego incydentu więcej takich sytuacji nie będzie, a Ty sam będziesz uczciwiej podchodził do rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin