Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SELL/WYMIANA] Najprawdopodobniej pierwszego Hotknife do kupienia 3 Aktywny na Serwie - 7780ID!


Kiworek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Hotknife 
ID: 7780
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 40k
Dodatki: https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=adus12135&check=7780
Cena: Offki 3kk+( w wcześniejszych postach ofki grubo ponad 4kk )
Coś od siebie: Długo nie wystawiałem a chętnie coś zmienię w swojej kolekcji, dlatego mile widziana gotówka jak i wymiany:). 1 dostępny do kupna hotknife, 3 aktywny, 4 na serwisie. Warto dodać, że oprócz tamtych dwóch, tylko ten z ID -10k jest dostępny do zakupu (pozostałe mają ID 22k i wyższe). Do tego sam 1.6 w salonie kosztuje 800-900k a ten ma 2.2 bez nitra i bardzo niskie ID. Zapraszam do składania ofert pod postem albo na Pv, jesli oferta bedzie dobra napewno sie dogadamy.

SS’y:  

UpPv7oz.png

 

Edytowane przez Kiworek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NewCygan* napisał:

Kosztuje katalogowo chciałeś dodać bo ktoś kto nie ogarnia cen to dodał xd ale żeby nie było dam 1.5kk na start w fajnym trade bez syfu na id 

Panu podziękujemy, znacznie większe ofki to ja w gotówce miałem. a i nie wiem o co ci chodzi bo wszystko co napisałem się zgadza, 850k zawsze w salonie stoi jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kiworek napisał:

Panu podziękujemy, znacznie większe ofki to ja w gotówce miałem. a i nie wiem o co ci chodzi bo wszystko co napisałem się zgadza, 850k zawsze w salonie stoi jakos.

Nie mowie misiu malinowy o tym że się nie zgadza , zgadzać się zgadza jest to cena katalogowa tylko ze nikt za tą kwotę tego nie kupi bo 2.2 pft bez nitra idzie dostać za 1/ max 1.1 kk  

1.8kk w trade 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin