Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Gombao


Gombao
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych członków i członkinie Komisji Spraw Frakcyjnych oraz czytelników

Odnośnik do poprzedniej apelacji:

 

Dnia 19.01.2022 zostałem wpisany na czarną listę KSF z powodu należenia do innej frakcji na serwerze RPG będąc jednocześnie w SAFD ( klik ). Nakreślając sytuację: będąc w SAMD na konkurencyjnym serwerze napisałem podanie do SAFD i się dostałem, byłem na kilku szkoleniach i wyleciałem z czarną listą KSF. Pragnę zaznaczyć że w SAMD miałem 5 stopień w hierachii także nie pełniłem tam znaczącej funkcji. Od momentu wpisania mnie na czarną listę minęły już ponad dwa lata, krótko po wpisaniu mnie na nią przestałem grać w MTA i wróciłem ok. 3-4 miesiące temu. Nigdy w mojej naturze nie było odwalanie, otrzymałem śladowe ilości kar patrząc na mój staż na serwerze. Wraz z powrotem moich chęci do gry nastąpiła również chęć dołączenia w szeregi jednej z serwerowych frakcji, tak aby urozmaicić sobie i innym rozgrywkę. Pragnę dostać szansę pokazania tego że zmieniłem swoje nastawienie do gry, moje czyny były niepotrzebne i z perspektywy czasu mogę je określić cwaniakowaniem. Przez ten czas sporo wydarzyło się w moim życiu, charakter zmienił mi się o 180 stopni, stąd też mój wniosek o zdjęcie mnie z czarnej listy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Twój wniosek zostaje zaakceptowany, a Ty oficjalnie zostajesz zdjęty z czarnej listy KSF. Liczymy, że więcej tak nie postąpisz i będziesz uczciwie prowadził swoją rozgrywkę we frakcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin