Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rocznicowa rekrutacja do organizacji Vibe


Lajt.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cbZ94bj.png

Rekrutacja zostaje otwarta!

Wielkimi krokami zbliża się rocznica powstania naszej organizacji, z tego powodu otwieramy rekrutację, a to nie wszystko. Osoby, które dołączą do organizacji w ciągu najbliższych kilku dni mogą załapać się na liczne eventy z tej okazji.

 

Co oferujemy?

- Aktywny serwer Discord (zarówno na kanałach tekstowych jak i głosowych)
- Eventy oraz giveaway'e
- Indywidualne podejście do każdego członka organizacji
- Luźne zasady, poczucie humoru jest u nas legalne!
- Różnorodne pojazdy
- Brak składek
- System awansów za aktywność z licznymi benefitami

 

Czego wymagamy?

- Zapoznania się z naszym regulaminem
- 16 lat
- 2000 LP
- Komunikatora Discord (mikrofon nie jest wymagany)

 

Jak do nas dołączyć?

Napisz podanie stosując się do poniższego wzoru, gdy zostanie ono sprawdzone, moderator subforum je zeedytuje i wstawi na dole werdykt lub adnotację jeśli będzie wymagało korekty, dlatego sprawdzajcie swoje podania. Przypominamy jeszcze raz o przeczytaniu regulaminu, może się okazać przydatny.

Cytat

Login: 
Nick: 
PID (dostępne pod F5): 
Ilość LP: 
Wiek: 
Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): 
W jakich organizacjach byłeś/aś: 

Edytowane przez Lajt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:  Majkkyx
Nick: Sony*
PID (dostępne pod F5): 220387
Ilość LP: 46681
Wiek: 20
Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): Czerwony rydwan rozkoszy noszacy przydomek Euros jest najlepszym pojazdem na serwerze, jestem jego największym fanem. Lubię sobie strzelić jakieś browarki jeżdżąc na et albo bawiąc się z kolegą na kopalni. 
W jakich organizacjach byłeś/aś: Głównie potężny vibe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sony* napisał:

Login:  Majkkyx
Nick: Sony*
PID (dostępne pod F5): 220387
Ilość LP: 46681
Wiek: 20
Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): Czerwony rydwan rozkoszy noszacy przydomek Euros jest najlepszym pojazdem na serwerze, jestem jego największym fanem. Lubię sobie strzelić jakieś browarki jeżdżąc na et albo bawiąc się z kolegą na kopalni. 
W jakich organizacjach byłeś/aś: Głównie potężny vibe.

vajb-grafiki-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: latenightrunner
Nick: fml
PID (dostępne pod F5): 271173
Ilość LP: 11696
Wiek: 15

Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): Jestem sigmuszką. Od czasu do czasu wyjdę sobie na rowerek. Lubię tez sobie czasami posłuchać niezłej muzyczki. Ostatnio nawet polubiłem Euros'y czerwonym kolorku.
W jakich organizacjach byłeś/aś: Extreme, Bloods, Dirty Angels, Zakład budowlany, Reszty nie pamiętam bo trochę ich było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fml napisał:

Login: latenightrunner
Nick: fml
PID (dostępne pod F5): 271173
Ilość LP: 11696
Wiek: 15

Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): Jestem sigmuszką. Od czasu do czasu wyjdę sobie na rowerek. Lubię tez sobie czasami posłuchać niezłej muzyczki. Ostatnio nawet polubiłem Euros'y czerwonym kolorku.
W jakich organizacjach byłeś/aś: Extreme, Bloods, Dirty Angels, Zakład budowlany, Reszty nie pamiętam bo trochę ich było.

XGGFWnp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:RedBull55
Nick: RedBull55
PID (dostępne pod F5): 374278
Ilość LP:200 ale gram codziennie i wbijam co chwile na magazynie wczoraj zaczelem  
Wiek: 16
Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): nazywam sie krystian mam 16 lat moje hobby to jest motoryzacja oraz koszykowka oraz pilka nozna ale tera to mta co chwile gram
W jakich organizacjach byłeś/aś: nie bylem jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RedBull54 napisał:

Login:RedBull55
Nick: RedBull55
PID (dostępne pod F5): 374278
Ilość LP:200 ale gram codziennie i wbijam co chwile na magazynie wczoraj zaczelem  
Wiek: 16
Krótko o sobie(minimum 2-3 zdania): nazywam sie krystian mam 16 lat moje hobby to jest motoryzacja oraz koszykowka oraz pilka nozna ale tera to mta co chwile gram
W jakich organizacjach byłeś/aś: nie bylem jeszcze

YADoiXA.png
Spróbuj jeszcze raz jak dozbierasz 2000 LP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin