Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - f0rsen


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całe grono Komisji Spraw Frakcyjnych. Piszę ten wniosek po raz pierwszy. Przyprowadzam was tutaj, w sprawie odwołania od czarnej listy KSF.

W dniu 21.03.2023 zostałem umieszczony na czarnej liście KSF z powodu próby udostępnienia frakcyjnych materiałów szkoleniowych osobom nieupoważnionym. Dla sprostowania dla osób rozpatrujących, które nie pamiętają tej sytuacji, napiszę jak ona wyglądała. Generalnie 22.02.2023 zostałem wydalony z frakcji SAPD z powodu otrzymania kary serwerowej, czyli półtora roku temu. Parę tygodni po tym, spotkałem mojego znajomego z 4Life na innym serwerze, który był w SAPD. Wtedy dla żartu napisałem, że jeśli "wklei" mnie do SAPD na wysoki stopień, przekażę mu materiały frakcji SAPD z 4Life, których nie miałem, wtedy mój znajomy poinformował o tym Komisję Spraw Frakcyjnych. Powód wpisania na czarną listę jest jak najbardziej prawidłowy, niestety z mojej własnej głupoty. Tak jak tłumaczyłem te półtora roku temu, żadnych materiałów frakcji SAPD nie posiadałem, nie miałem ich nigdzie zapisanych ani nic. Wiadomość PV z innego serwera została napisana dla żartu z mojej bezmyślności w tamtym czasie. Doskonale rozumiem, iż moje działania były wtedy bardzo nieodpowiednie, nie na miejscu, oraz że powód wpisania nie należy od najlżejszych, lecz mam nadzieję, że zrozumiecie. Od tamtej sytuacji aż do teraz, moje zachowanie oraz podejście do ścisłych spraw zdążyło ulec zmianie, co bym chciał udowodnić po zdjęciu mnie z czarnej listy. Nie posiadam żadnego usprawiedliwienia w tej sprawie, i zdaję sobie sprawę, że naruszyłem wtedy swoją głupotą zasady serwera. Pragnę zapewnić, iż zrozumiałem powagę mojego postępowania. Nie będę ukrywać, ale trochę ciężko gra mi się nie będąc w żadnej frakcji, bo jednak bardzo mnie to trzymało. Wiem, co musiała myśleć wtedy osoba, która te materiały wykonała. Dorosłem, i zrozumiałem co wtedy zrobiłem.

Z całego serca pragnę przeprosić całą frakcję S.A Police Department. Zawiodłem was, lecz chciałbym naprawić swój błąd. Również przepraszam Komisję Spraw Frakcyjnych za mój czyn. Liczę na drugą szansę.

Z wyrazami szacunku.
f0rsen

Edytowane przez f0rsen
literówka + dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Twój wniosek zostaje zaakceptowany, a Ty zostajesz zdjęty z czarnej listy. Liczymy, że faktycznie wyciągnąłeś odpowiednie wnioski i lekcje z tej sytuacji i więcej tak nie postąpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin