Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na członka frakcji Transport of San Andreas: amoll-_-


AkcjaStopGitom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: AkcjaStopGikom

Nick oskarżonego członka frakcji: amoll-_-

Powód napisania skargi: skandaliczne zachowanie podczas kursu

Dowody: https://imgur.com/a/GOUTzhY

[2024-07-24 20:28:20] [Output] : * Taksówkarz amoll-_- rozpoczął‚ kurs taxi.

[2024-07-24 20:28:20] [Output] : * Stawka za kilometr: 5.49PLN .

[2024-07-24 20:28:24] [Output] : AkcjaStopGitom [237]: śmieczne

[2024-07-24 20:28:31] [Output] : amoll-_- [1]: ?

[2024-07-24 20:28:33] [Output] : AkcjaStopGitom [237]: ale prosze jechać

[2024-07-24 20:28:34] [Output] : AkcjaStopGitom [237]: panie cejocie

[2024-07-24 20:28:39] [Output] :  zostałeś › wysadzony z pojazdu.

 

Opis Sytuacji: Wsiadłem do pojazdu TSA, który stał na miejscu dla taxi, wpłaciłem opłatę początkową w wysokości 25pln (o którą zostałem poproszony) , po czym napisałem "śmieszne" i zostałem od razu wysadzony przez oskarżonego. Pomimo, że byłem kulturalny oskarżony nie odnalazł się w konwencji i wysadził mnie z pojazdu, udając biernego. Po chwili odjechał. Nie oddał również opłaty początkowej. W żadnym momencie nie złamałem regulaminu i z tej racji nie mam ochoty być w ten sposób traktowany. 

 



 

Edytowane przez AkcjaStopGitom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witom, Doświadczony Kierowca amoll-_- z tej strony :D

Zacznijmy : P (scr z pełnych logów https://imgur.com/a/qWYOmbW)
 

Godzinę temu, AkcjaStopGitom napisał:

wpłaciłem opłatę początkową w wysokości 25pln

Gdybyś ty jeszcze zapłacił... Wysyłając binda z prośbą zapłaty 25PLN kwoty początkowej odpowiedziałeś ( [2024-07-24 20:28:24] [Output] : AkcjaStopGitom [237]: śmieczne )
Jeśli chodzi o dowód braku zapłaty to łap scr z dziennika ( https://imgur.com/a/41HPKc0 )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Godzinę temu, AkcjaStopGitom napisał:

po czym napisałem "śmieszne" i zostałem od razu wysadzony przez oskarżonego.

bruh, ja bym to olał gdyby nie wpis linijkę później
[2024-07-24 20:28:31] [Output] : amoll-_- [1]: ?
[2024-07-24 20:28:33] [Output] : AkcjaStopGitom [237]: ale prosze jechać
[2024-07-24 20:28:35] [Output] : AkcjaStopGitom [237]: panie cejocie

Po tej wiadomości, uznając ciebie za hejterka, a nie klienta miejącego kulturę wysadziłem cię z pojazdu
(btw sam sobie przeczysz xd)

Godzinę temu, AkcjaStopGitom napisał:

Pomimo, że byłem kulturalny oskarżony nie odnalazł się w konwencji i wysadził mnie z pojazdu

Godzinę temu, AkcjaStopGitom napisał:

Nie oddał również opłaty początkowej.

Gdybym miał chociaż co oddawać
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Godzinę temu, AkcjaStopGitom napisał:

W żadnym momencie nie złamałem regulaminu

Tak? : | 
§22 W razie pośpieszania przez klienta członek frakcji ma możliwość zwolnienia do 20km/h, a w przypadku braku kultury oraz obrazy wysadzić.

I tak, ja wiem że nazwanie kogoś "cejotem" nie jest obrazą, bo przecież to postać z gta sa, No ale szanujmy się, ja to odbieram jak obraza w moją stronę...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja też >:( 

1 godzinę temu, AkcjaStopGitom napisał:

i z tej racji nie mam ochoty być w ten sposób traktowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytałem się członka administracji i stwierdził, że określenie "cejot" nie jest w żaden sposób niekulturalne i nie stanowi bezpośrednio przesłanek mogących stwierdzić jakikolwiek brak kultury, czy obrazę rzuconą w stronę innego gracza. Oskarżony widząc, że kwota przeze mnie wpłacona jest za mała mógł poprosić o dopłatę, albo mógł nie odpalać taksometra i nie rozpoczynać trasy. Trochę też nie rozumiem tego jak oskarżony piszę "Gdybym miał chociaż co oddawać" po czym wysyła ss'a z dziennika w którym widać, że zapłaciłem 15pln (nie zapłaciłem mniej celowo).  Moja wina leży tylko i wyłącznie w tym, że zapłaciłem 15pln a nie 25pln opłaty początkowej, nie mniej jednak zachowanie oskarżonego pozostawia wiele do życzenia w momencie kiedy nie poprosił nawet o dopłatę. Skoro oskarżony powołuje się na §. 22, to pytanie brzmi czy poganiałem oskarżonego pisząc "proszę jechać cejocie" czy pisząc dokładnie to samo nie zachowałem kultury, czy też go obraziłem. Oskarżony pisząc: "no nazwanie kogoś cejotem nie jest obrazą...(ale)  ja to odbieram jak obraza" chyba sam się podsumowuje. Liczę jednak, że osoba rozpatrująca skargą pozostawi wszelkie animozje w tle i podejście do tematu rzetelnie i uczciwie. Pozdrawiam

Edytowane przez AkcjaStopGitom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AkcjaStopGitom napisał:

Dopytałem się członka administracji i stwierdził, że określenie "cejot" nie jest w żaden sposób niekulturalne i nie stanowi bezpośrednio przesłanek mogących stwierdzić jakikolwiek brak kultury, czy obrazę rzuconą w stronę innego gracza. Oskarżony widząc, że kwota przeze mnie wpłacona jest za mała mógł poprosić o dopłatę, albo mógł nie odpalać taksometra i nie rozpoczynać trasy. Trochę też nie rozumiem tego jak oskarżony piszę "Gdybym miał chociaż co oddawać" po czym wysyła ss'a z dziennika w którym widać, że zapłaciłem 15pln (nie zapłaciłem mniej celowo).  Moja wina leży tylko i wyłącznie w tym, że zapłaciłem 15pln a nie 25pln opłaty początkowej, nie mniej jednak zachowanie oskarżonego pozostawia wiele do życzenia w momencie kiedy nie poprosił nawet o dopłatę. Skoro oskarżony powołuje się na §. 22, to pytanie brzmi czy poganiałem oskarżonego pisząc "proszę jechać cejocie" czy pisząc dokładnie to samo nie zachowałem kultury, czy też go obraziłem. Oskarżony pisząc: "no nazwanie kogoś cejotem nie jest obrazą...(ale)  ja to odbieram jak obraza" chyba sam się podsumowuje. Liczę jednak, że osoba rozpatrująca skargą pozostawi wszelkie animozje w tle i podejście do tematu rzetelnie i uczciwie. Pozdrawiam

tyle że screen z zapłaty jest z 19.07.2024 o 20:08, a ta akcja była 24.07.2024 o 20:28, więc nic nie zapłaciłeś
W moją stronę była to obraza + odpisanie "śmieszne" w stronę binda z prośbą o wpłatę

image.png

Edytowane przez amoll-_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając błędnie wypełniony wzór, gdzie widnieje błąd w nicku. @AkcjaStopGitom Oskarżasz osobę o oddanie kwoty początkowej, której w ogóle nie wpłaciłeś. Dopiero po przedstawieniu pełnych logów oraz ss z dziennika @amoll-_-, przyznajesz się do błędu. Dwa, twoje zachowanie w stosunku do taksówkarza uważasz za normalne? Stosując zwroty pokroju '' panie cejocie'', czy '' śmieszne '' po wysłaniu binda z prośbą o wpłacenie kwoty początkowej, zachowujesz się w sposób lekceważący. Podchodzi to pod punkt 22 regulaminu TSA, a obowiązkiem klienta, który korzysta z naszych usług, jest zachowanie należytej kultury wobec kierowcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin