Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Owocowy - oskarżony przez MagicznyBudyn.QWERTYUI


DomKulturyLechista
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



   Nick funkcjonariusza: Owocowy
    Data i godzina zdarzenia: 2024-07-30 16:00:03
    Pełen opis sytuacji: Więc przemieszczałem się z grupą znajomych w okolicach Strefy DM  oskarżony również poruszał się w tamtych okolicach .

Podążał za mną i nakazywał mi się zatrzymać po czym następnie w okresie od kilku do kilkunastu sekund  ściągał ze mnie status poszukiwanego.

Kuriozum tego było gdy dostałem status nawet nie zdążyłem pojazdem dobrze wyhamować minęły dokładnie 3 sekundy a status już był zdjęty.

Oczywiście za te wszystkie Pościgi które trawy po kilka kilka naście sekund dostałem wpisy.

W mojej opinii było to celowe nabijanie mi wpisów . 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 

2024-07-30 16:00:03] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Owocowy Nakazał Ci się zatrzymać!
[2024-07-30 16:00:03] [Output] :  * (( Zanotowana prÄ™dkość to 200 km/h ))
[2024-07-30 16:00:03] [Output] : * Otrzymałeś status poszukiwanego.

[2024-07-30 16:00:28] [Output] : * Status poszukiwanego został zniesiony.


[2024-07-30 16:00:47] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Owocowy Nakazał Ci się zatrzymać!
[2024-07-30 16:00:47] [Output] :  * (( Zanotowana prÄ™dkość to 177 km/h ))
[2024-07-30 16:00:47] [Output] : * Otrzymałeś status poszukiwanego.
[2024-07-30 16:00:50] [Output] : * Status poszukiwanego został zniesiony.

[2024-07-30 16:05:42] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Owocowy Nakazał Ci się zatrzymać!
[2024-07-30 16:05:42] [Output] :  * (( Zanotowana prÄ™dkość to 174 km/h ))
[2024-07-30 16:05:42] [Output] : * Otrzymałeś status poszukiwanego.
[2024-07-30 16:06:27] [Output] : * Status poszukiwanego został zniesiony.


[2024-07-30 20:39:32] [Output] : * [30.07.2024, 16:06] Ucieczka przed Police Department. // PO III+1 Owocowy (rogis)
[2024-07-30 20:39:38] [Output] : * [30.07.2024, 16:01] Ucieczka przed Police Department. // PO III+1 Owocowy (rogis)
[2024-07-30 20:39:43] [Output] : * [30.07.2024, 16:00] Ucieczka przed Police Department. // PO III+1 Owocowy (rogis)

Ja, MagicznyBudyn.QWERTYUI zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

Edytowane przez MagicznyBudyn.QWERTYUI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Police Officer III+1 Owocowy,

Podczas każdego z nakazów zatrzymania się praktycznie od razu podjąłeś próbę ucieczki, a ja nie mam obowiązku ani obecnie możliwości ścigania Cię, więc na tej podstawie otrzymałeś wpisy. Dodatkowo za ostatnim razem, nawet chcąc wyjść z radiowozu i w zwyczajny sposób przeprowadzić zatrzymanie, bo zatrzymałeś się na kilka, kilkanaście sekund, nie miałem również takiej możliwości, ponieważ momentalnie ruszyłeś w ucieczkę. Dopełniłem obowiązków, które powinienem podjąć w takim wypadku, więc nie rozumiem trochę sensu skargi. Zlekceważenie nakazu zatrzymania pojazdu nie jest równoznaczne z przeprowadzeniem pościgu za Tobą, z resztą oboje wiemy w jaki sposób się one najczęściej kończą.  

Cytat

Oczywiście za te wszystkie Pościgi które trawy po kilka kilka naście sekund dostałem wpisy.

Ciężko to nazwać nawet pościgiem, otrzymałeś jedynie nakazy zatrzymania się, których swobodnie i z przyjemnością nie wykonałeś.

 

Cytat

Podążał za mną

Pokaż proszę film, w którym to ja za Tobą podążałem, a nie Ty za mną lub wyprzedzając mnie oraz prowokując do pościgu. 

To tyle z mojej strony, czekam na odpowiedź i werdykt Executive Staff,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Owocowy napisał:

Witam ponownie, Police Officer III+1 Owocowy,

Podczas każdego z nakazów zatrzymania się praktycznie od razu podjąłeś próbę ucieczki, a ja nie mam obowiązku ani obecnie możliwości ścigania Cię, więc na tej podstawie otrzymałeś wpisy. Dodatkowo za ostatnim razem, nawet chcąc wyjść z radiowozu i w zwyczajny sposób przeprowadzić zatrzymanie, bo zatrzymałeś się na kilka, kilkanaście sekund, nie miałem również takiej możliwości, ponieważ momentalnie ruszyłeś w ucieczkę. Dopełniłem obowiązków, które powinienem podjąć w takim wypadku, więc nie rozumiem trochę sensu skargi. Zlekceważenie nakazu zatrzymania pojazdu nie jest równoznaczne z przeprowadzeniem pościgu za Tobą, z resztą oboje wiemy w jaki sposób się one najczęściej kończą.  

Ciężko to nazwać nawet pościgiem, otrzymałeś jedynie nakazy zatrzymania się, których swobodnie i z przyjemnością nie wykonałeś.

 

Pokaż proszę film, w którym to ja za Tobą podążałem, a nie Ty za mną lub wyprzedzając mnie oraz prowokując do pościgu. 

To tyle z mojej strony, czekam na odpowiedź i werdykt Executive Staff,

3 Sekundy ? Nawet nie zdążyłem się zatrzymać. Ciekawe jak wyglądała ta próba przeprowadzenia interwencji .

[2024-07-30 16:00:47] [Output] : * [UWAGA] Funkcjonariusz Owocowy Nakazał Ci się zatrzymać!
[2024-07-30 16:00:47] [Output] :  * (( Zanotowana prÄ™dkość to 177 km/h ))
[2024-07-30 16:00:47] [Output] : * Otrzymałeś status poszukiwanego.
[2024-07-30 16:00:50] [Output] : * Status poszukiwanego został zniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem po prostu te czynności, które powinienem był wykonać tylko raz wykonałem je w takiej kolejności, a drugim razem na odwrót, stąd różnica w czasie, ale bardzo cieszę się, że zadałeś to pytanie. Posiadamy wystarczającą ilość danych, więc pozwoliłem Sobie przeprowadzić małą analizę matematyczną, ponieważ uważam, że w ciągu trzech sekund w takiej grze, jak GTA SA, można wykonać bardzo wiele.

Podczas wyprzedzania mnie stale zwiększałeś prędkość, jednakże Ty twierdzisz, że tak nie było, więc możemy przyjąć, że jechałeś za stałą prędkością, która widnieje na nakazie zatrzymania się, czyli 177 km/h, co daje nam około 50 m/s. Wskazałeś, że czas pomiędzy nakazem a zdjęciem statusu wyniósł 3 sekundy, więc zdążyłeś przejechać około 150 m. Rozmiar mapy GTA SA z ogólnodostępnych danych to 38,2 km2, aczkolwiek powierzchnia lądowa zajmuje 31,55 km2. W takim wypadku linia prosta wzdłuż krawędzi mapy wyniosłaby mniej więcej 5,61 km, więc okazuje się, że w ciągu zaledwie 3 sekund zdążyłeś przejechać 2,5% całej mapy. Czy wiesz jak to bardzo duża ilość w porównaniu z tym, że dozwolona prędkość, którą się poruszałem, to 80 km/h?

Nic więcej już nie będę dodawać z uwagi na fakt, iż jest to niepotrzebne w rozwiązaniu skargi.

To tyle z mojej strony, Police Officer III+1 Owocowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Owocowy napisał:

Wykonałem po prostu te czynności, które powinienem był wykonać tylko raz wykonałem je w takiej kolejności, a drugim razem na odwrót, stąd różnica w czasie, ale bardzo cieszę się, że zadałeś to pytanie. Posiadamy wystarczającą ilość danych, więc pozwoliłem Sobie przeprowadzić małą analizę matematyczną, ponieważ uważam, że w ciągu trzech sekund w takiej grze, jak GTA SA, można wykonać bardzo wiele.

Podczas wyprzedzania mnie stale zwiększałeś prędkość, jednakże Ty twierdzisz, że tak nie było, więc możemy przyjąć, że jechałeś za stałą prędkością, która widnieje na nakazie zatrzymania się, czyli 177 km/h, co daje nam około 50 m/s. Wskazałeś, że czas pomiędzy nakazem a zdjęciem statusu wyniósł 3 sekundy, więc zdążyłeś przejechać około 150 m. Rozmiar mapy GTA SA z ogólnodostępnych danych to 38,2 km2, aczkolwiek powierzchnia lądowa zajmuje 31,55 km2. W takim wypadku linia prosta wzdłuż krawędzi mapy wyniosłaby mniej więcej 5,61 km, więc okazuje się, że w ciągu zaledwie 3 sekund zdążyłeś przejechać 2,5% całej mapy. Czy wiesz jak to bardzo duża ilość w porównaniu z tym, że dozwolona prędkość, którą się poruszałem, to 80 km/h?

Nic więcej już nie będę dodawać z uwagi na fakt, iż jest to niepotrzebne w rozwiązaniu skargi.

To tyle z mojej strony, Police Officer III+1 Owocowy,

W Obliczeniach nie dodałeś swojej prędkości z jaką się poruszałeś .

Jednak i tak uważam że 3 sekundy to jest bardzo mały czas na reakcje . 

A I jeszcze dodam że prędkości jakie są pokazywane przez licznik nie pokrywają się z realną odległością jaką pokonujemy w grze. ( Jest to zle wyskalowane i bardzo trudno to zrobić)

Edytowane przez MagicznyBudyn.QWERTYUI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin