Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Nie dawać do Archiwum]Projekt Frakcji


Neczoll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się, ale jeden minus (-), nie przekonuje mnie system Awansów. To wkońcu jest gra. Nie możemy wymagać od graczy jakiegoś tam poziomu wykształcenia. Rozumiem, że chciałbyś osiągnąć świadomość swoich podopiecznych, ale tak jak napisałem: Nie możemy wymagać tego od graczy. Możesz wymagać jakiejś obiektywnej wiedzy o szerokim zakresie (na swój sposób ) zamiast debilizmu oraz wodogłowia. I to szanuję. Całość to ciekawa inicjatywa. Moim zdaniem powinni zamienić biznes GFSA na frakcję "ŻW" - Żandarmerię Wojskową i przekazać ją pod twoje skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie  wy mówicie żeby zrobić kolejny biznes i znowu się rozpadnie jak GFSA? Pewnie myślicie że GFSA się rozpadło dlatego że 0akcji itd.Nie.Pewnie dużo osób by chciało robić akcję z bombą itd tylko skąd Osoba robiąca ma wiedzieć do kogo napisac?..Własnie Druga odpowiedz też jest: GFSA bez kasy nie zrobi ci akcji,bo po co.A na WOJSKU we frakcji oczywiśćie żę bedą siedzieć na słuzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Pewnie pomyślicie, że jestem idiotą etc. bo taki świetny pomysł przecież etc. To jest tylko gra, a gra się dla przyjemności. Pragniesz zostać nauczycielem lub mentorem. A to przecież nie szkoła. Załóżmy, że chciałbym do tej frakcji dołączyć. Musiałbym się uczyć tego o czym wspomniałeś. Jednakże niestety na tą naukę nie miałbym czasu. A dlaczego? Bo jestem studentem i czas na naukę poświęcam jedynie na sprawy związane ze studiami. Gdyby tu grali sami dorośli to pomysł byłby dla mnie do przejścia. Jednakże gra tutaj od groma osób w przedziale około 12-16 lat. Frekwencja w Twojej frakcji byłaby słaba ze względu właśnie tej nauki. Woleliby dojść do innych. Ale z drugiej strony Ci co byliby w tej frakcji to można byłoby ich uważać za inteligencję. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Pewnie pomyślicie, że jestem idiotą etc. bo taki świetny pomysł przecież etc. To jest tylko gra, a gra się dla przyjemności. Pragniesz zostać nauczycielem lub mentorem. A to przecież nie szkoła. Załóżmy, że chciałbym do tej frakcji dołączyć. Musiałbym się uczyć tego o czym wspomniałeś. Jednakże niestety na tą naukę nie miałbym czasu. A dlaczego? Bo jestem studentem i czas na naukę poświęcam jedynie na sprawy związane ze studiami. Gdyby tu grali sami dorośli to pomysł byłby dla mnie do przejścia. Jednakże gra tutaj od groma osób w przedziale około 12-16 lat. Frekwencja w Twojej frakcji byłaby słaba ze względu właśnie tej nauki. Woleliby dojść do innych. Ale z drugiej strony Ci co byliby w tej frakcji to można byłoby ich uważać za inteligencję. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Dzieki za opinie :). Przypominam, że egzaminyskierowane sa glownie głównie od oficera. Szeregowi, oraz podoficerowie nie maja takich egzaminow, tylko wysokie stopnie. Radze przeczytac na spokojnie jeszcze raz dokładnie wątek.

 

Pozdrawiam i dzieki za wsparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny jednak tak jak już to wcześniej ktoś napisał wiele z zadań które wymieniłeś wykonuje właśnie GFSA, aktualnie nowa ekipa gfsa dopiero się szkoli i rozwija więc nie widać póki co postępów " publicznie " jednak wierzcie mi, że one są i wprowadzanie tej " Frakcji " na serwer całkowicie zniszczy zamysł GFSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin