Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Nie dawać do Archiwum]Projekt Frakcji


Neczoll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,dorzucę od siebie swoich pięciu groszy do tematu.Jestem pod dużym wrażeniem,po tym co napisałeś,szczerze? Widziałem wiele propozycji/projektów frakcji/biznesów ale zawsze pisałem twórcą aby pocięli się mydłem w płynie,ale w Tobie widzę duży potencjał i dałbym Tobie kredyt zaufania.Rozmawiałem z Tobą parę razy,ale wydajesz mi się na kogoś,kto jest normalny i jest sobą,według mnie można Ci zaufać i twojemu planowi.Tylko że też jestem za tym jak Hyak,Najpierw byś otrzymał biznes,a gdy byś wykonał jakieś zalecenia{od adm.RCON}/czy też dobrze byście się sprawowali,to na luzie byście stali się frakcją.Jestem ZA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym jeszcze dodać pewną rzecz odemnie, a mianowicie jako iż jest już coś takiego, lecz biznes GFSA przez spory czas na serwerze,

wiekszość osób mówi, narzeka, że nic nie robią itp. ale w rzeczywistości tak nie jest, gdyż jako prosperujący biznes jest małe zainteresowanie graczy z jakiego względu ? Wiekszośc graczy liczy na zarobek gdzie w biznesie nie można na to liczyć.. Jak by powstała taka frakcja to wiadomo, że większość graczy była by tym zainteresowana, pierwszą rzeczą był by zarobek.. drugą sprawą było by wiecej rzeczy typu bronie z dm, więcej pojazdów itp. z tego wzgledu iż biznes tego nie posiada. Do czego zmierzam, aby aktualny biznes GFSA nie był aż tak poszkodowany bo też przez jakiś tam czas prowadzili fajne akcje itp. to ja proponuje abyś to właśnie ty Neczoll dogadał się z zarządem GFSA, a najbardziej z Bombariera i wspólnymi siłami utworzyli właśnie taką frakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sie wypowiem teraz jako Aktualny dowódca GFSA. Ładnie opisałeś to tylko że to co ty napisałeś to ja wdrażam powoli do biznesu. Ładnie opisałeś swoja osobę. to ja może powiem coś o sobie i pokażę kim ja jestem bo jak czytam niektóre posty to... Więc tak też mam 17lat. Jestem aktualnie w liceum mundurowym. Jestem w drużynie harcerskiej pro obronnej "13sdsh RezerVa" nie jest to drużyna typowo harcerska, śpiewanie w lesie przy ognisku. Zajmujemy się taktykami, obronnością,pierwsza pomoc, skoki spadochronowe. samoobroną i historią wojskowości przemieszaną z ZHP. ktoś chce zobaczyć jak wygląda typowa zbiórka Wpisać sb w tubach nazwę drużyny, ale to nie o tym. Jestem też czynnie biorącym udział członkiem w zawodach strzeleckich. Planuję też w w tym roku zostać skoczkiem spadochronowym ZHP. Po Liceum zamierzam iść do wyższej szkoły oficerskiej we wrocławiu tkz "zmech" lub do Wat`u wojskowego. Po jednej z tych szkół planuję pójść do 11 dywizji kawalerii pancernej w załodze czołgu. Myślę że to wiekszosc o mnie. Teraz przejdzmy do mojego biznesu. Chciałbym zauważyć że niektóre posty są pisane przez osoby będące u nas ale zostały wydalone za zerwą aktywność. Jako biznes GFSA ma małe szanse na przetrwanie bo to biznes, ale jeżeli już jesteśmy tak długo to coś oznacza. Przypominam iż do biznesu mniej ludzi by poszło niż do frakcji. Myślicie że ja się nie starałem aby zmienić GFSA w Frakcję? robiłem to przez cały czas ale Rconi się nie zgadzali. Jestem też nowym dowódcą i muszę poprawiać błędy moich byłych dowódców. Chciałbym powiedzieć iż w GFSA jest największa dyscyplina co do przełożonych ze wszystkich jednostek mundurowych na 4life ze względu że to wojsko. W planach mam aby połączyć obowiązki SAPD i GFSA i też o wspólne działanie z ZGP. Chcę też aby codziennie robić akcję ale z powodu braku ludzi tego nie mogę narazie osiągnąć Czego mało działamy? ponieważ jest mało ludzi dlaczego? bo jesteśmy biznesem. Chciałbym też zobaczyć jak ty byś sobie poradził na stopniu dowódcy takiego biznesu hmm?. Kiedyś w GFSA nic się nie działo tak jak pisałem wyżej wynikało to z dowódców. Ciężej jest ogarnąć biznes niż frakcję chyba z wiadomych przyczyn, we frakcji nikt by nie chciał stracić pracy. Tak jak też pisałem wyżej mam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Kończąc moją wypowiedz chciałbym powiedzieć iż GFSA i zarząd nie jest takie jak tutaj jest opisywane. Najpierw niech ci co wypisują takie rzeczy może niech przyjdą zobaczą i pogadają a nie hejtują.

 

Pozdrawiam bombariera

 

Edit: Lazur też dobrze opisał problem. i też zgadzam się że moglibyśmy połączyć siły i wspólnie założyć taką  frakcję.

Edit2: Przykro mi też jak bardziej czytam to parę osób które chciały być w gfsa albo nie przychodzili na szkolenia/spotkania/akcje pisze takie rzeczy o GFSA.

eidt3: dodam też że te zadania które opisałeś że żandarmeria to nie są zadania żandarmeri. Jedyne to zabezpieczanie imprez masowych.

Edytowane przez bombariera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeszcze parę zdań..

Frakcja to nic prostego do ogarnięcia, jesteś osobą którą pierwszy raz widzę na forum, nicku w grze nigdy nie widziałem, a chciałbyś już dowodzić frakcją. O serwerze nie wiesz nic, nie wiesz jakie zasady panują w innych frakcjach a wiele z nich działa tak samo w każdej frakcji. Nie wiem czy byłeś kiedyś liderem na innym serwerze frakcji, więc nie wiem czy w ogóle wiesz jak to działa. Dodatkowo na serwerze jest wiele miejsc, prac o których nie masz pewnie pojęcia mając mały staż i Twoja topografia znając życia leży na dnie. Jak na moje oko za dużo wymagasz, a za mało robisz. Po co od razu frakcja? Może stwórz organizację/biznes, wykaż się i wtedy zaproponuj utworzenie kolejnej frakcji. Na tą chwilę wydaje mi się, że wątek tylko może trafić do kosza.

 

No chyba, że utworzy się drugie FBI, będzie płacz o zabrane prawka, bany na służbie etc., wolałbym, żeby drugi raz sytuacja nie miała miejsca, ponadto frakcji na serwerze jest wystarczająco (nie ukrywajmy, 4life nie ma nie wiadomo ilu graczy i zasilenie kolejnej frakcji byłoby słabym pomysłem).

 

Liczę, że przemyślisz sprawę, postanowisz utworzyć biznes, być może się wykażesz i wtedy będziesz coś dalej myślał.

Osobiście jestem na NIE, mam nadzieję, że wątek dalej nie przejdzie.

Edytowane przez Hyak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie najpierw powinniście zostac biznesem i sie wykazac, a nie odrazu frakcja.

 

 

Dodam od siebie jeszcze parę zdań..

Frakcja to nic prostego do ogarnięcia, jesteś osobą którą pierwszy raz widzę na forum, nicku w grze nigdy nie widziałem, a chciałbyś już dowodzić frakcją. O serwerze nie wiesz nic, nie wiesz jakie zasady panują w innych frakcjach a wiele z nich działa tak samo w każdej frakcji. Nie wiem czy byłeś kiedyś liderem na innym serwerze frakcji, więc nie wiem czy w ogóle wiesz jak to działa. Dodatkowo na serwerze jest wiele miejsc, prac o których nie masz pewnie pojęcia mając mały staż i Twoja topografia znając życia leży na dnie. Jak na moje oko za dużo wymagasz, a za mało robisz. Po co od razu frakcja? Może stwórz organizację/biznes, wykaż się i wtedy zaproponuj utworzenie kolejnej frakcji. Na tą chwilę wydaje mi się, że wątek tylko może trafić do kosza.

 

No chyba, że utworzy się drugie FBI, będzie płacz o zabrane prawka, bany na służbie etc., wolałbym, żeby drugi raz sytuacja nie miała miejsca, ponadto frakcji na serwerze jest wystarczająco (nie ukrywajmy, 4life nie ma nie wiadomo ilu graczy i zasilenie kolejnej frakcji byłoby słabym pomysłem).

 

Liczę, że przemyślisz sprawę, postanowisz utworzyć biznes, być może się wykażesz i wtedy będziesz coś dalej myślał.

Osobiście jestem na NIE, mam nadzieję, że wątek dalej nie przejdzie.

 

Może ja ci teraz odpowiem

1) To, że pierwszy raz widzisz mnie na forum to nic nie znaczy, świat nie kręci się tylko wokół twojej osoby.

2) Nie znasz mnie i nie wiesz co wiem o serwerze, nie wiesz jakie prace podejmowałem, co robiłem gdzie i kiedy. Jeśli wszystkich oceniasz od razu po okładce to jakże płytki jesteś.

3) Proszę nie porównywać mnie do innych frakcji, nie jestem drugim FBI. Mało wiesz o osobach, a najwięcej komentujesz. 

4) Cały czas uczęszczam na wykłady i nie wiesz w jakim stopniu umiem daną partię materiału. Nie masz o mnie w ogóle pojęcia, więc nie życzę sobie takich opinii w moim imieniu. To, że jesteś administratorem nic nie zmienia.

5) Ja nie porównuję cię do innych osób i też nie wyrabiam sobie żadnego zdania o osobach, których nie znam

6) Rozumiem, że jeśli tak to ująłeś to jesteś weteranem, po 150 misjach, masz przepracowane 40 lat w wojsku i jesteś alfą i omegą. Ludzie cały czas się uczą i powiększają swój zakres wiedzy.

7) Może fakt, że jesteś w biznesie po prostu wzbudza w tobie najzwyczajniej na świecie zazdrość i robisz wszystko, aby nie powstała nowa frakcja. Bo jak ktoś wychodzi z projektem i wszystkim się podoba, to trzeba komentować 10 razy, że projekt jest słąby, a ty się nie znasz. Rozumiem że ty wiesz wszystko "weteranie" :).

8) Zająłeś swoje stanowisko i nie komentuj więcej niepotrzebnie. Zobacz stosunek osób, którym to się podoba do osób, którym ten projekt nie podchodzi. 

I przyjmij te słowa krytyki na przysłowiową "klatę" i nie baw się teraz w specowanie mnie na serwerze 24/7 przez to, że usłyszałeś słowa krytyki. Nie jesteśmy w przedszkolu.

 

Pozdrawiam cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sie wypowiem teraz jako Aktualny dowódca GFSA. Ładnie opisałeś to tylko że to co ty napisałeś to ja wdrażam powoli do biznesu. Ładnie opisałeś swoja osobę. to ja może powiem coś o sobie i pokażę kim ja jestem bo jak czytam niektóre posty to... Więc tak też mam 17lat. Jestem aktualnie w liceum mundurowym. Jestem w drużynie harcerskiej pro obronnej "13sdsh RezerVa" nie jest to drużyna typowo harcerska, śpiewanie w lesie przy ognisku. Zajmujemy się taktykami, obronnością,pierwsza pomoc, skoki spadochronowe. samoobroną i historią wojskowości przemieszaną z ZHP. ktoś chce zobaczyć jak wygląda typowa zbiórka Wpisać sb w tubach nazwę drużyny, ale to nie o tym. Jestem też czynnie biorącym udział członkiem w zawodach strzeleckich. Planuję też w w tym roku zostać skoczkiem spadochronowym ZHP. Po Liceum zamierzam iść do wyższej szkoły oficerskiej we wrocławiu tkz "zmech" lub do Wat`u wojskowego. Po jednej z tych szkół planuję pójść do 11 dywizji kawalerii pancernej w załodze czołgu. Myślę że to wiekszosc o mnie. Teraz przejdzmy do mojego biznesu. Chciałbym zauważyć że niektóre posty są pisane przez osoby będące u nas ale zostały wydalone za zerwą aktywność. Jako biznes GFSA ma małe szanse na przetrwanie bo to biznes, ale jeżeli już jesteśmy tak długo to coś oznacza. Przypominam iż do biznesu mniej ludzi by poszło niż do frakcji. Myślicie że ja się nie starałem aby zmienić GFSA w Frakcję? robiłem to przez cały czas ale Rconi się nie zgadzali. Jestem też nowym dowódcą i muszę poprawiać błędy moich byłych dowódców. Chciałbym powiedzieć iż w GFSA jest największa dyscyplina co do przełożonych ze wszystkich jednostek mundurowych na 4life ze względu że to wojsko. W planach mam aby połączyć obowiązki SAPD i GFSA i też o wspólne działanie z ZGP. Chcę też aby codziennie robić akcję ale z powodu braku ludzi tego nie mogę narazie osiągnąć Czego mało działamy? ponieważ jest mało ludzi dlaczego? bo jesteśmy biznesem. Chciałbym też zobaczyć jak ty byś sobie poradził na stopniu dowódcy takiego biznesu hmm?. Kiedyś w GFSA nic się nie działo tak jak pisałem wyżej wynikało to z dowódców. Ciężej jest ogarnąć biznes niż frakcję chyba z wiadomych przyczyn, we frakcji nikt by nie chciał stracić pracy. Tak jak też pisałem wyżej mam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Kończąc moją wypowiedz chciałbym powiedzieć iż GFSA i zarząd nie jest takie jak tutaj jest opisywane. Najpierw niech ci co wypisują takie rzeczy może niech przyjdą zobaczą i pogadają a nie hejtują.

 

Pozdrawiam bombariera

 

Edit: Lazur też dobrze opisał problem. i też zgadzam się że moglibyśmy połączyć siły i wspólnie założyć taką  frakcję.

Edit2: Przykro mi też jak bardziej czytam to parę osób które chciały być w gfsa albo nie przychodzili na szkolenia/spotkania/akcje pisze takie rzeczy o GFSA.

eidt3: dodam też że te zadania które opisałeś że żandarmeria to nie są zadania żandarmeri. Jedyne to zabezpieczanie imprez masowych.

 

Witam cię serdecznie :)

A może zamiast wypisywać się niepotrzebnie to odezwiesz się do mnie na mumblu i obgadamy to, aby złączyć nasze siły i spróbować razem.

Zbyk zna mnie od 3 lat, to mój stary znajomy a Epik od 2 mniej więcej. Wiedzą, że można na mnie polegać i Epik doskonale pamięta moje konsekwentne zarządzanie organizacją na serwerze konkurencyjnym. Odezwij się na prywatnej wiadomości, bo widzę, że jesteś osobą godną jakichkolwiek negocjacji i próby wdrożenia frakcji na serwer :).

ZbyK otrzymał już ten projekt wiele wiele wcześniej, a teraz go tylko upubliczniam dla użytkowników, aby mogli się wypowiedzieć. Mam nadzieję, że napiszesz do mnie w prywatnej wiadomości i przedyskutujemy wszystko razem. Działanie w grupie doprowadzi do powstania serwera i wspólnoty dla graczy.

 

Pozdrawiam cię serdecznie i czekam na odpowiedź :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za, może wreszcie byłoby jakieś zorganizowane wojsko na serwerze. Oby rekoni sie zgodzili.

 

 

Może i jestem na tak ale wątpie że wprowadzą fajnie rozpisałes,GFSA nic nie robi.Niektórzy z zarządu są tam tacy co gó**o wiedzą o wojsku tak naprawdę.Życzę powodzenia!

 

Postaram się dać z siebie wszystko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten moment 23 osoby wyraziły zadowolenie z przedstawionego projektu (lista cały czas się powiększa), a tylko 1 osoba twierdzi, że projekt trzeba usunąć od razu. Może zauważcie, że oprócz jednego administratora tzw. "weterana wojennego" wszyscy są jak najbardziej na tak. Mam nadzieję, że administracja RCON zajmie swoje stanowisko i zauważy, że jednak zdobyłem zaufanie wśród graczy jak i również administratorów tego serwera w przeciągu niecałych 24 godzin, co musi o czymś jednak świadczyć. Wiemy jak na ten moment wyglądają projekty prezentowane przez innych graczy. Są od razu usuwane.  Mam nadzieję, że ten jeden głos nie przeważy całego projektu i nie zostanie usunięty za chwilę. Wypisałem się i serio zależy mi na tym, aby powstała frakcja wojskowa. 

 

Pozdrawiam i czekam na jakieś opinie od administratorów RCON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin