Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na dwayneee - PaoloBianchi


PaoloBianchi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: PaoloBianchi 

Login oskarżającego: PaoloBianchi 

Nick/i oskarżonego/ych: dwayneee 

Stopień/nie oskarżonego/ych: jeśli dobrze wiem to starszy szeregowy

Data zaistniałej sytuacji: dzień dzisiejszy 18-19 godzina

Opis sytuacji: Gracz wraz ze swoją organizacją postanowił najść naszą bazę i zwyzywać moją organizację wydaję mi się że nie jest to zachowanie godne żołnierza.

Dowody: https://imgur.com/a/LWeg52U (jeżeli jest mniej niż 4ssy prosze pisać dc to tam doślę resztę)

Edytowane przez PaoloBianchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Jeżeli chodzi o tą sytuację to chciałbym wyjaśnić na początek, że owy gracz już napisał skargę na moją organizację, skarga nie została nawet rozpatrzona, a pan PaoloBianchi już pisze kolejną tym razem na biznes zamiast cierpliwe poczekać na rozwinięcie tamtej skargi. A jeśli chodzi o tą sytuację to fakt byliśmy na terenie owej organizacji. Lecz nie po to aby robić burdy czy reklamować się, chcieliśmy po prostu wyjaśnić kwestię wypisywania do członków naszej organizacji na masową skalę aby dołączyli do jego organizacji Pierwotni. Ja jako lider organizacji Oporowcy zadziałałem impulsywnie pod naciskiem członków którzy mieli dość wiadomości na pv lecz niestety na terenie organizacji zastaliśmy tylko jedną osobę z zarządu, która nawet nie miała ochoty z nami rozmawiać, tylko od razu pisała reporta. Może nie powinniśmy jechać tam w tyle osób, ale chcieliśmy dać przykład im że my potrafimy się zjednoczyć i nasza organizacja jest jednością. A jeżeli chodzi o obrazę to owszem członkowie rzucili jakimś hasłem lecz na tamten moment tego nie zauważyłem, nawet ja raz przez emocje po tym jak członek zarządu tamtej org nawet nie chciał z nami porozmawiać tylko od razu report powiedziałem nie ładnie o wyżej wspomnianej organizacji jeżeli ktoś został urażony to z serca przepraszam, ale oczekuję tego samego od pana Paolo. To tyle narazie odemnie, przepraszam za zainsniałą sytuację oraz liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dwayneee napisał:

Czołem! Jeżeli chodzi o tą sytuację to chciałbym wyjaśnić na początek, że owy gracz już napisał skargę na moją organizację, skarga nie została nawet rozpatrzona, a pan PaoloBianchi już pisze kolejną tym razem na biznes zamiast cierpliwe poczekać na rozwinięcie tamtej skargi

Skarga na organizacje a gracza to co innego.

 

Godzinę temu, dwayneee napisał:

A jeśli chodzi o tą sytuację to fakt byliśmy na terenie owej organizacji. Lecz nie po to aby robić burdy czy reklamować się, chcieliśmy po prostu wyjaśnić kwestię wypisywania do członków naszej organizacji na masową skalę aby dołączyli do jego organizacji Pierwotni.

Byliście po to by robić burdy i się reklamować, Przyjechaliście w 10osób na bazę ogłaszaliścię się oraz wyzywaliscie organizacje. "Wyjaśnić" Po pierwsze nie było mnie w grze. Po drugie nie lepiej było napisać mi na pv i wyjaśnić? "Masowa skala" Napisałem do 2 osób i to dlatego ponieważ chciałem żebyś zobaczył jak to jest gdy lider innej organizacji pisze do twoich członków.

 

Godzinę temu, dwayneee napisał:

Ja jako lider organizacji Oporowcy zadziałałem impulsywnie pod naciskiem członków którzy mieli dość wiadomości na pv lecz niestety na terenie organizacji zastaliśmy tylko jedną osobę z zarządu, która nawet nie miała ochoty z nami rozmawiać, tylko od razu pisała reporta.

"Mieli dość" tak jak mówiłem napisałem do 2 osób więc nie możliwe że gracze tak bardzo mieli dość tego. Tak jak wyżej można wyjaśnić mi na pv a nie przyjeżdżać na baze wiedząc że nie ma mnie nawet w grze. Nie miała ochoty pisać? Zgadnij co! Wystarczy odjechać i nie robić problemów!

 

Godzinę temu, dwayneee napisał:

miała ochoty z nami rozmawiać, tylko od razu pisała reporta. Może nie powinniśmy jechać tam w tyle osób, ale chcieliśmy dać przykład im że my potrafimy się zjednoczyć i nasza organizacja jest jednością

Aha czyli gdybym Napisał ogłoszenie że dziś o 20:00 będziemy jechać na bazę S.A.R.A i robić burdy to byłoby to jednoczenie organizacji?

Godzinę temu, dwayneee napisał:

jeżeli chodzi o obrazę to owszem członkowie rzucili jakimś hasłem lecz na tamten moment tego nie zauważyłem,

Sam wyzywałeś Organizacje nie możliwe żebyś to przegapił.

dowody: https://imgur.com/a/LJoEhnG

Godzinę temu, dwayneee napisał:

nawet ja raz przez emocje po tym jak członek zarządu tamtej org nawet nie chciał z nami porozmawiać tylko od razu report powiedziałem nie ładnie o wyżej wspomnianej organizacji jeżeli ktoś został urażony to z serca przepraszam, ale oczekuję tego samego od pana Paolo. To tyle narazie odemnie, przepraszam za zainsniałą sytuację oraz liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi

Prosił was o odejście z terenu organizacji nie posłuchaliścię się więc napisał reporta, Czemu sie denerwować odrazu? Za co mam niby przepraszać? Twoje przeprosiny nic nie znaczą.

Licze na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi i ukaranie oskarżonego.

PS. Na głupie wyzywki, oskarżenia w moją stronę nie będę więcej odpowiadał ponieważ gracz bardzo chce zrobić z siebie ofiarę.

 

Edytowane przez PaoloBianchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PaoloBianchi napisał:

Skarga na organizacje a gracza to co innego.

 

Byliście po to by robić burdy i się reklamować, Przyjechaliście w 10osób na bazę ogłaszaliścię się oraz wyzywaliscie organizacje. "Wyjaśnić" Po pierwsze nie było mnie w grze. Po drugie nie lepiej było napisać mi na pv i wyjaśnić? "Masowa skala" Napisałem do 2 osób i to dlatego ponieważ chciałem żebyś zobaczył jak to jest gdy lider innej organizacji pisze do twoich członków.

 

"Mieli dość" tak jak mówiłem napisałem do 2 osób więc nie możliwe że gracze tak bardzo mieli dość tego. Tak jak wyżej można wyjaśnić mi na pv a nie przyjeżdżać na baze wiedząc że nie ma mnie nawet w grze. Nie miała ochoty pisać? Zgadnij co! Wystarczy odjechać i nie robić problemów!

 

Aha czyli gdybym Napisał ogłoszenie że dziś o 20:00 będziemy jechać na bazę S.A.R.A i robić burdy to byłoby to jednoczenie organizacji?

Sam wyzywałeś Organizacje nie możliwe żebyś to przegapił.

dowody: https://imgur.com/a/LJoEhnG

Prosił was o odejście z terenu organizacji nie posłuchaliścię się więc napisał reporta, Czemu sie denerwować odrazu? Za co mam niby przepraszać? Twoje przeprosiny nic nie znaczą.

Licze na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi i ukaranie oskarżonego.

PS. Na głupie wyzywki, oskarżenia w moją stronę nie będę więcej odpowiadał ponieważ gracz bardzo chce zrobić z siebie ofiarę.

 

Członkowie z organizacji mogą potwierdzić że nie tylko do dwóch osób. Twój człowiek nie prosił nas tylko od razu na przywitanie "mam pisać reporta". To tyle odemnie, zostawiam decyzje do sztabu generalnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dwayneee napisał:

Członkowie z organizacji mogą potwierdzić że nie tylko do dwóch osób. Twój człowiek nie prosił nas tylko od razu na przywitanie "mam pisać reporta". To tyle odemnie, zostawiam decyzje do sztabu generalnego 

No to co mnie obchodzi czy potwierdzą czy nie xD głównie dobrze to moi członkowie mogą napisać że ty do moich pisałeś i co wtedy? A nawet jeżeli sie nie przywitał to co z tego weszliscie na teren Organizacji i wiedział że będziecie sprawiac problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PaoloBianchi napisał:

Skarga na organizacje a gracza to co innego.

 

Byliście po to by robić burdy i się reklamować, Przyjechaliście w 10osób na bazę ogłaszaliścię się oraz wyzywaliscie organizacje. "Wyjaśnić" Po pierwsze nie było mnie w grze. Po drugie nie lepiej było napisać mi na pv i wyjaśnić? "Masowa skala" Napisałem do 2 osób i to dlatego ponieważ chciałem żebyś zobaczył jak to jest gdy lider innej organizacji pisze do twoich członków.

 

"Mieli dość" tak jak mówiłem napisałem do 2 osób więc nie możliwe że gracze tak bardzo mieli dość tego. Tak jak wyżej można wyjaśnić mi na pv a nie przyjeżdżać na baze wiedząc że nie ma mnie nawet w grze. Nie miała ochoty pisać? Zgadnij co! Wystarczy odjechać i nie robić problemów!

 

Aha czyli gdybym Napisał ogłoszenie że dziś o 20:00 będziemy jechać na bazę S.A.R.A i robić burdy to byłoby to jednoczenie organizacji?

Sam wyzywałeś Organizacje nie możliwe żebyś to przegapił.

dowody: https://imgur.com/a/LJoEhnG

Prosił was o odejście z terenu organizacji nie posłuchaliścię się więc napisał reporta, Czemu sie denerwować odrazu? Za co mam niby przepraszać? Twoje przeprosiny nic nie znaczą.

Licze na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi i ukaranie oskarżonego.

PS. Na głupie wyzywki, oskarżenia w moją stronę nie będę więcej odpowiadał ponieważ gracz bardzo chce zrobić z siebie ofiarę.

 

O pisaniu na pv już dość rozmawialiśmy w skardze na organizację. Miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin