-
Postów
278 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ mengelke za aktualizację statusu, @mengelke 1:0 @XOksfordX nie pamietam dokladnie ile razy jak sie skończyło wiec od ze
@mengelke 1:0 @XOksfordX
nie pamietam dokladnie ile razy jak sie skończyło wiec od zera cza zacząć
dzis pan sapd nie podolał nie tylko raz a nawet dałem mu drugą szanse bo za szybko poszło ale to i tak nic nie zmienilo bo nadal nie dal sobie rady
-
PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od ✮ uselk.1win za aktualizację statusu, Byłem dzisiaj na dworze.
Byłem dzisiaj na dworze.
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ dewolaj3453 za aktualizację statusu, Z całego serca dziękuję wam chłopaki za tak niespodziewany prezent! @PaoloBianchi @do
Z całego serca dziękuję wam chłopaki za tak niespodziewany prezent! @PaoloBianchi @dodzi77 @superdoni
-
PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od Grzesiooo za aktualizację statusu, Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podró
Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podróbki" kont dc, po czym oskarża ich pan o pisanie podań do frakcji na innym serwerze?
-
PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od Grzesiooo za aktualizację statusu, Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podró
Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podróbki" kont dc, po czym oskarża ich pan o pisanie podań do frakcji na innym serwerze?
-
PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od Grzesiooo za aktualizację statusu, Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podró
Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podróbki" kont dc, po czym oskarża ich pan o pisanie podań do frakcji na innym serwerze?
-
PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od ✮ TheLeon za aktualizację statusu, Znakowy support lol
Znakowy support lol
-
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla Prohomik za aktualizację statusu, Widzimy się na S1 panowie! @KameleonPL @sitkenszef @KennySlovv.ASG @realdude @arpek @
Widzimy się na S1 panowie!
@KameleonPL
@sitkenszef
@KennySlovv.ASG
@realdude
@arpek
@Karolek2861
@Baunn
@Miron.gg
@Sebastos.
@Lupa.
@GrabeKK
@lukaszo447
@Brzuskaa
@HalfDeaD
@mediolann.
@AveniQ
@Nugetss
@Tusin
@tomasz171
@swi.der
@Prohomik
@0iqZiomal333
@Pejniu
@HrabiaM0nteChristo
@LordXyz
@DZIKAM
@punczi420
@Macios.
@M4JSTERR
@ground0
@Sharky
@leizoo
@chudY.
@Ethan
@zyrafa
@Supernova*
@w1ruwa
@wojtiTM
@Grunt3KKX.AntyParufka
@erVIN*
@hoskin
@PAPAS*
@koziep
@Bezo_PL
@Kub17soN
@cosmor.
@ZiUtEk_24
@PaoloBianchi
@Koczek58
@LuzikV2
@lisu'
@Koszk
@Daxi
@Nyxeel33
@Kamilose98
@Kiro0
@A$U$
@Barcik.
@Dieter-Bohlen
@Majsonekkk
@smela991
@eswu.
@Bartekfal
@Torro
@altruista
@szn3la
@Pastuch.
@Orbi.
@Szmovsky
@sus.exe
@PaSi*xD
@goatsuuu
@WOJTEX1237
@Oskarox61
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ Zewsky000 za aktualizację statusu, Gratulacje! Widzimy się na S1. @KameleonPL @sitkenszef @KennySlovv.ASG @realdude @arp
Gratulacje! Widzimy się na S1.
@KameleonPL
@sitkenszef
@KennySlovv.ASG
@realdude
@arpek
@Karolek2861
@Baunn
@Miron.gg
@Sebastos.
@Lupa.
@GrabeKK
@lukaszo447
@Brzuskaa
@HalfDeaD
@mediolann.
@AveniQ
@Nugetss
@Tusin
@tomasz171
@swi.der
@Prohomik
@0iqZiomal333
@Pejniu
@HrabiaM0nteChristo
@LordXyz
@DZIKAM
@punczi420
@Macios.
@M4JSTERR
@ground0
@Sharky
@leizoo
@chudY.
@Ethan
@zyrafa
@Supernova*
@w1ruwa
@wojtiTM
@Grunt3KKX.AntyParufka
@erVIN*
@hoskin
@PAPAS*
@koziep
@Bezo_PL
@Kub17soN
@cosmor.
@ZiUtEk_24
@PaoloBianchi
@Koczek58
@LuzikV2
@lisu'
@Koszk
@Daxi
@Nyxeel33
@Kamilose98
@Kiro0
@A$U$
@Barcik.
@Dieter-Bohlen
@Majsonekkk
@smela991
@eswu.
@Bartekfal
@Torro
@altruista
@szn3la
@Pastuch.
@Orbi.
@Szmovsky
@sus.exe
@PaSi*xD
@goatsuuu
@WOJTEX1237
@Oskarox61
-
-
-
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ RKS.Doli za aktualizację statusu, Widze ze miejsce rcon sie zwolnilo. @ZbyK.gg jak bys myslal o mnie to ja nie chce.
Widze ze miejsce rcon sie zwolnilo.
@ZbyK.gg jak bys myslal o mnie to ja nie chce.
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ ReaR za aktualizację statusu, Nowa fura pozdro
Nowa fura pozdro
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ sicario* za aktualizację statusu, @seta17 Liderów pomyliłeś, ja ci za repke nie zapłace jak coś. https://imgur.com/a/TC
@seta17 Liderów pomyliłeś, ja ci za repke nie zapłace jak coś.
https://imgur.com/a/TCv86y9
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ sicario* za aktualizację statusu, Witam Pozdrawiam: @PaoloBianchi @ReaR oraz @SprytsBeng
Witam
Pozdrawiam: @PaoloBianchi@ReaR oraz @SprytsBeng
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad
Witam Szanownych Graczy 4Life
Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!
-
PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od ✮ aphonix za aktualizację statusu, Dasz mi zrobić plusa w b4y czy przy każdej offce będziesz mi dawał emotki śmiechu? PS
Dasz mi zrobić plusa w b4y czy przy każdej offce będziesz mi dawał emotki śmiechu? PS. Ominąłeś jedną ofertę
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ RKS.Doli za aktualizację statusu, Rozkaz o rozpoczęciu masowych mordów na Wołyniu wydał w 1943 roku Dmytro Klaczkiwski
Rozkaz o rozpoczęciu masowych mordów na Wołyniu wydał w 1943 roku Dmytro Klaczkiwski „Kłym Sawur”, dowódca ukraińskiej Powstańczej Armii i Okręgu Wołyńskiego, wraz z Iwanem Łytwynczukiem i Wasylem Iwachowem, co było elementem czystki etnicznej prowadzonej przez nacjonalistów z OUN-B. Rozkaz ten, wydany w czerwcu 1943, dotyczył likwidacji polskiej ludności w wieku 16-60 lat, mając na celu całkowite usunięcie Polaków z terenów uznawanych za ukraińskie.
-
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ AngeloLagusa za aktualizację statusu, musimy razem mieszkać xd pozdro
musimy razem mieszkać xd
pozdro
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ bober.krw za aktualizację statusu, Dzien 5 bana. Dzien wolny od szkoly wiec mozna zarobic jakies grosze na fivemie
Dzien 5 bana. Dzien wolny od szkoly wiec mozna zarobic jakies grosze na fivemie
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się
W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych.
Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa.
-
PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Czekolada biała - Czy Czekolada mleczna -
Co byś wolał?
Czekolada biała -
Czy
Czekolada mleczna -