Skocz do zawartości

PaoloBianchi

Gracz
  • Postów

    278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Aktywność reputacji

  1. 4Wow
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla mengelke za aktualizację statusu, @mengelke 1:0 @XOksfordX nie pamietam dokladnie ile razy jak sie skończyło wiec od ze   
    @mengelke 1:0 @XOksfordX
     nie pamietam dokladnie ile razy jak sie skończyło wiec od zera cza zacząć 
    dzis pan sapd nie podolał nie tylko raz a nawet dałem mu drugą szanse bo za szybko poszło ale to i tak nic nie zmienilo bo nadal nie dal sobie rady
  2. 4Wow
    PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od uselk.1win za aktualizację statusu, Byłem dzisiaj na dworze.   
    Byłem dzisiaj na dworze.
  3. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla dewolaj3453 za aktualizację statusu, Z całego serca dziękuję wam chłopaki za tak niespodziewany prezent! @PaoloBianchi @do   
    Z całego serca dziękuję wam chłopaki za tak niespodziewany prezent! @PaoloBianchi @dodzi77  @superdoni

  4. 4Fun
    PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od Grzesiooo za aktualizację statusu, Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podró   
    Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podróbki" kont dc, po czym oskarża ich pan o pisanie podań do frakcji na innym serwerze?
  5. 4Fun
    PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od Grzesiooo za aktualizację statusu, Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podró   
    Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podróbki" kont dc, po czym oskarża ich pan o pisanie podań do frakcji na innym serwerze?
  6. 4Fun
    PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od Grzesiooo za aktualizację statusu, Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podró   
    Szanowny panie "kacper265" czy mógłbym się dowiedzieć od pana czemu tworzy pan "podróbki" kont dc, po czym oskarża ich pan o pisanie podań do frakcji na innym serwerze?
  7. 4Wow
    PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od TheLeon za aktualizację statusu, Znakowy support lol   
    Znakowy support lol
  8. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla Operator_Taczki69 za aktualizację statusu, gej   
    gej
  9. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla Prohomik za aktualizację statusu, Widzimy się na S1 panowie! @KameleonPL @sitkenszef @KennySlovv.ASG @realdude @arpek @   
    Widzimy się na S1 panowie!
    @KameleonPL
     @sitkenszef
     @KennySlovv.ASG
     @realdude
     @arpek
     @Karolek2861
     @Baunn
     @Miron.gg
     @Sebastos.
     @Lupa.
     @GrabeKK
     @lukaszo447
     @Brzuskaa
     @HalfDeaD
     @mediolann.
     @AveniQ
     @Nugetss
     @Tusin
     @tomasz171
     @swi.der
     @Prohomik
     @0iqZiomal333
     @Pejniu
     @HrabiaM0nteChristo
     @LordXyz
     @DZIKAM
     @punczi420
     @Macios.
     @M4JSTERR
     @ground0
     @Sharky
     @leizoo
     @chudY.
     @Ethan
     @zyrafa
     @Supernova*
     @w1ruwa
     @wojtiTM
     @Grunt3KKX.AntyParufka
     @erVIN*
     @hoskin
     @PAPAS*
     @koziep
     @Bezo_PL
     @Kub17soN
     @cosmor.
     @ZiUtEk_24
     @PaoloBianchi
     @Koczek58
     @LuzikV2
     @lisu'
     @Koszk
     @Daxi
     @Nyxeel33
     @Kamilose98
     @Kiro0
     @A$U$
     @Barcik.
     @Dieter-Bohlen
     @Majsonekkk
     @smela991
     @eswu.
     @Bartekfal
     @Torro
     @altruista
     @szn3la
     @Pastuch.
     @Orbi.
     @Szmovsky
     @sus.exe
     @PaSi*xD
     @goatsuuu
     @WOJTEX1237
     @Oskarox61
  10. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla Zewsky000 za aktualizację statusu, Gratulacje! Widzimy się na S1. @KameleonPL @sitkenszef @KennySlovv.ASG @realdude @arp   
    Gratulacje! Widzimy się na S1.

    @KameleonPL
     @sitkenszef
     @KennySlovv.ASG
     @realdude
     @arpek
     @Karolek2861
     @Baunn
     @Miron.gg
     @Sebastos.
     @Lupa.
     @GrabeKK
     @lukaszo447
     @Brzuskaa
     @HalfDeaD
     @mediolann.
     @AveniQ
     @Nugetss
     @Tusin
     @tomasz171
     @swi.der
     @Prohomik
     @0iqZiomal333
     @Pejniu
     @HrabiaM0nteChristo
     @LordXyz
     @DZIKAM
     @punczi420
     @Macios.
     @M4JSTERR
     @ground0
     @Sharky
     @leizoo
     @chudY.
     @Ethan
     @zyrafa
     @Supernova*
     @w1ruwa
     @wojtiTM
     @Grunt3KKX.AntyParufka
     @erVIN*
     @hoskin
     @PAPAS*
     @koziep
     @Bezo_PL
     @Kub17soN
     @cosmor.
     @ZiUtEk_24
     @PaoloBianchi
     @Koczek58
     @LuzikV2
     @lisu'
     @Koszk
     @Daxi
     @Nyxeel33
     @Kamilose98
     @Kiro0
     @A$U$
     @Barcik.
     @Dieter-Bohlen
     @Majsonekkk
     @smela991
     @eswu.
     @Bartekfal
     @Torro
     @altruista
     @szn3la
     @Pastuch.
     @Orbi.
     @Szmovsky
     @sus.exe
     @PaSi*xD
     @goatsuuu
     @WOJTEX1237
     @Oskarox61
  11. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla kryser za aktualizację statusu, Gratulacje!   
    Gratulacje!
     
  12. 4Fun
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ReaR za aktualizację statusu,   
  13. 4Wow
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla UszyBRD za aktualizację statusu, elo, wróciłem   
    elo, wróciłem
     
  14. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla RKS.Doli za aktualizację statusu, Widze ze miejsce rcon sie zwolnilo. @ZbyK.gg jak bys myslal o mnie to ja nie chce.   
    Widze ze miejsce rcon sie zwolnilo. 
    @ZbyK.gg jak bys myslal o mnie to ja nie chce. 
  15. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ReaR za aktualizację statusu, Nowa fura pozdro   
    Nowa fura pozdro 

  16. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla sicario* za aktualizację statusu, @seta17 Liderów pomyliłeś, ja ci za repke nie zapłace jak coś. https://imgur.com/a/TC   
    @seta17 Liderów pomyliłeś, ja ci za repke nie zapłace jak coś.
    https://imgur.com/a/TCv86y9
  17. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla sicario* za aktualizację statusu, Witam Pozdrawiam: @PaoloBianchi @ReaR oraz @SprytsBeng   
    Witam
    Pozdrawiam: @PaoloBianchi@ReaR oraz @SprytsBeng
  18. 4Sad
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla sicario* za aktualizację statusu, Witam Szanownych Graczy 4Life Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad   
    Witam Szanownych Graczy 4Life

    Co ja mogę dużo mówić, perm ban wleciał i nie ma co nad tym płakać. Głupi powód ale co zrobisz.
    Również dla wszystkich nie, nie zostałem złapany tylko pewien gracz tego serwera postanowił przysłowiowo ,, Strzelić z Ucha"
    Także Panie @mlody7cm ,,Na twym gardle obroża niech cię skarci dłoń Boża"
    Nie ładnie bardzo się tak sprzedawać i płakać za wydalenie z organizacji.
    Pozdrawiam wszystkich a w szczególności mojego misia @wiedzmozabujca!!!



  19. 4Love
    PaoloBianchi otrzymał(a) reputację od aphonix za aktualizację statusu, Dasz mi zrobić plusa w b4y czy przy każdej offce będziesz mi dawał emotki śmiechu? PS   
    Dasz mi zrobić plusa w b4y czy przy każdej offce będziesz mi dawał emotki śmiechu? PS. Ominąłeś jedną ofertę 
  20. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla RKS.Doli za aktualizację statusu, Rozkaz o rozpoczęciu masowych mordów na Wołyniu wydał w 1943 roku Dmytro Klaczkiwski   
    Rozkaz o rozpoczęciu masowych mordów na Wołyniu wydał w 1943 roku Dmytro Klaczkiwski „Kłym Sawur”, dowódca ukraińskiej Powstańczej Armii i Okręgu Wołyńskiego, wraz z Iwanem Łytwynczukiem i Wasylem Iwachowem, co było elementem czystki etnicznej prowadzonej przez nacjonalistów z OUN-B. Rozkaz ten, wydany w czerwcu 1943, dotyczył likwidacji polskiej ludności w wieku 16-60 lat, mając na celu całkowite usunięcie Polaków z terenów uznawanych za ukraińskie. 

     
  21. 4Wow
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla Skipper* za aktualizację statusu,   
  22. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla AngeloLagusa za aktualizację statusu, musimy razem mieszkać xd pozdro   
    musimy razem mieszkać xd
    pozdro
  23. 4Fun
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla bober.krw za aktualizację statusu, Dzien 5 bana. Dzien wolny od szkoly wiec mozna zarobic jakies grosze na fivemie   
    Dzien 5 bana. Dzien wolny od szkoly wiec mozna zarobic jakies grosze na fivemie
  24. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się   
    W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. 
    Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa. 
  25. 4Love
    PaoloBianchi przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Czekolada biała - Czy Czekolada mleczna -   
    Co byś wolał?
    Czekolada biała - 
    Czy
    Czekolada mleczna - 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin