Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[PETYCJA] Petycja o przywrócenie starej giełdy w San Fierro.


Stilutypie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisuje się, nawet ostatnio o tym wspominałem na serwerze, że brakuje tej starej giełdy w SF, opustoszało bardzo to miejsce a jeszcze nie tak dawno było jednym z liczniej odwiedzanych, szczególnie przez nowych, nie do końca doświadczonych graczy dzięki czemu mogli oni zawierać nowe znajomości, a co za tym idzie chętniej wracać na serwer, bo nie oszukujmy się, jak ma się z kim grać, chętniej się wbija na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stilutypie napisał:

Grałem trochę 150h to nie tak mało i wiem ile czasu z tych 150h spędziłem właśnie w tym miejscu, gadanie o tym że masz mało godzin nie ma sensu wiem jak dobrze się tam bawiłem przez ten czas a teraz idąc tam totalnie nic się tam nie dzieje. Mimo wszystko nowi gracze dobrze by się tam odnaleźli gdyby było tak jak było. No chyba że mamy wywalone w nowych graczy i liczy się tylko to aby ci co się dorobili mieli wszystko elegancko a nowi pff niech mają giełdę na której nic nie ma. Moim zdaniem bez sensu wszystko opisałeś godziny nie mają tutaj znaczenia a miejsce które zostało usunięte z byle powodu. Tak jest w każdym mieście jedna giełda lecz po co zmieniać coś co działało, wtedy też była jedna giełda była popularna a teraz po zmianie nie jest popularna i nikogo tam nie ma. Tu nie chodzi o to co ktoś ma tylko sam fakt że można było fajnie pohandlować gdzie teraz nie można za bardzo bo nic tam nie ma. I mamy co gadać o nostalgii bo 150h w większości spędzone w tym miejscu to raczej jednak sądzę że mam prawo w ten sposób to określać. Wiesz tu chodzi o to czy się zgadzasz czy nie a nie żeby zakopać ten pomysł, żeby mieć wywalone najlepiej zostawić giełdę popsutą tak jak jest, niech tam nikogo nie ma w sumie wywalone niech umiera. Bez sensu.

Ja tylko przypomnę ze to gracze sami zadecydowali o przenosinach tej giełdy do LS ;) 

image.png.b9ec517a2134295bdf4649fbfbaf1905.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoich czasów w których zaczynałem grać, handlowałem na giełdzie w SF takiej jaka jest do dziś. Moim zdaniem, aktualnie giełda SF w porównaniu do 2 lat wstecz, lub nawet roku, jest niczym. SF jest miastem, w którym wiele osób bywa przejazdem, lub robi jakieś poboczne aktywności. W los Santos giełda do 25k aktualnie, jakoś sobie radzi. Według mnie przeniesienie jej do SF, było by ożywieniem handlu na niej, oraz więcej graczy zechciałoby na niej być. Podsumowując, jeśli giełda została by przeniesiona, Aktualne jej miejsce pod Autostradą w LS, byłoby idealne pod nową pracę.

 

Jestem na tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erazerek napisał:

Ja tylko przypomnę ze to gracze sami zadecydowali o przenosinach tej giełdy do LS ;) 

image.png.b9ec517a2134295bdf4649fbfbaf1905.png

Najlepsze jest, że graczowi z zerową aktywnością nagle po 2.5 roku się przypomniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dudziak napisał:

Najlepsze jest, że graczowi z zerową aktywnością nagle po 2.5 roku się przypomniało.

Zwyczajnie wróciłem do gry. Wiem jak to wtedy wyglądało, chciałbym grać na serwerze ale to zupełnie co innego gdy nie ma tej giełdy. Czy to ważne po ilu latach komu co się przypomniało? Się czuję jakby co po niektóre osoby totalnie chciały żeby było gorzej. Porównując teraz a wtedy to niebo a ziemia. Mało istotne chyba najważniejsze jest że og gracze z większą ilością godzin się ze mną zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin