Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wyjątkowe FCR 900 2.2 - 190 km/h z "Tapem", 360 km/h na Jednym Kole!


ferdeks.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: FCR-900 
ID: 71395
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7K 
Dodatki: tablica rejestracyjna ( zemby ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy klucz x1
Cena: 
Obecnie zbieram oferty. Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży, ale warto zaznaczyć, że samodzielnie zamontowałem lampy oraz licznik, co oznacza, że sporo zainwestowałem w ten motocykl. Czekam na poważne propozycje.
Coś od siebie: 

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy motocykl FCR 900, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego pasjonata motocykli. Maszyna wyposażona jest w charakterystyczną lampę "Colgate", nadającą jej unikalny wygląd, oraz potężny silnik 2.2, który gwarantuje niezrównane osiągi. Z "tapem" motocykl bez problemu osiąga prędkość maksymalną 190 km/h, co sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób ceniących sobie dynamiczną i szybką jazdę. Dla tych, którzy szukają ekstremalnych wrażeń, ten FCR 900 ma dodatkową niespodziankę – na jednym kole potrafi rozpędzić się aż do 360 km/h, co daje niewiarygodne doznania podczas jazdy.

Motocykl jest także wyposażony w karbonowe wydechy, które nie tylko redukują wagę, ale również nadają mu głębokie i agresywne brzmienie, podkreślając jego sportowy charakter. Idealnie spasowany lakier jest dowodem na dbałość o każdy szczegół, co sprawia, że maszyna prezentuje się doskonale zarówno w ruchu, jak i na postoju. Ten FCR 900 to nie tylko pojazd, ale prawdziwe dzieło sztuki motoryzacyjnej, gotowe dostarczyć niesamowitych emocji każdemu, kto odważy się go dosiąść.


SS’y: TPNlAE9.png

Edytowane przez ferdeks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin