Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kasia105 RCON!


Paul_Powelll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Jak już tak podrabiacie.. To wypowiem się do podróbki że nie nadawała  by się =.= Bez obrazy to jest moja opinia :)

Chce tylko ci uświadomić że na rcona wybieramy osoby które zasługują naszym okiem, wy nie wiecie większości rzeczy które osoby z administracji dokonują.

Nie chodzi mi akurat o ten przypadek, ale po wyborze jakiegokolwiek Administratora RCON pojawiają się teksty typu "On się nie nadaje" co jest naprawdę bez sensu.

 

Więc pozwól proszę że te "opinie" zostawisz dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce tylko ci uświadomić że na rcona wybieramy osoby które zasługują naszym okiem, wy nie wiecie większości rzeczy które osoby z administracji dokonują.

Nie chodzi mi akurat o ten przypadek, ale po wyborze jakiegokolwiek Administratora RCON pojawiają się teksty typu "On się nie nadaje" co jest naprawdę bez sensu.

 

Więc pozwól proszę że te "opinie" zostawisz dla siebie :)

Tłumaczyło Ci to dużo osób na mumble:) nie będę tego publicznie mówił dobrze wiesz o co chodzi ;) Więc nie mów że coś wkłada w serwer bo z tego co wiem od twojej "administracji" to wprowadzasz mnie teraz w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Tłumaczyło Ci to dużo osób na mumble:) nie będę tego publicznie mówił dobrze wiesz o co chodzi ;) Więc nie mów że coś wkłada w serwer bo z tego co wiem od twojej "administracji" to wprowadzasz mnie teraz w błąd.

Gdybyś przeczytał i trochę pomyślał dopatrzyłbyś się słów typu "Nie chodzi mi akurat o ten przypadek".

Przykro mi ale nikt mi nigdy nic nie tłumaczył na mumble :)

 

Nie powiedziałem że coś wkłada ale wiem że ty, nawet jakby coś wkładała, to jest duże prawdopodobieństwo że nie będziesz o tym wiedział.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał i trochę pomyślał dopatrzyłbyś się słów typu "Nie chodzi mi akurat o ten przypadek".

Przykro mi ale nikt mi nigdy nic nie tłumaczył na mumble :)

 

Nie powiedziałem że coś wkłada ale wiem że akurat ty, nawet jakby coś wkładała, to jest duże prawdopodobieństwo że nie będziesz o tym wiedział.

 

 

Pozdrawiam.

Jak tak mówisz to okej. Tak postępujesz jak uważasz za rozsądne ;) Również Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin