Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Projekt Biznesu / Frakcji


BlackSkorpio69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraź się, ale dla mnie nie ma to trochę przyszłości. Dlaczego? Niektórzy już odpowiedzieli na to pytanie. Jeśli chcesz zrobić frakcję to co będzie na spotkaniach? Macie w sumie tylko jeden cel - zabić albo aresztować. Nawet jeśli coś takiego by powstało, to szybko zostanie zamknięte, bo będzie "monotonność w pracy"

 

W dużej mierze  jest to w jakiś sposób łączone  z pomysłem neczoll- a

 . takie anty :) zeby i jeden pomysł jak i drugi miał co robić .

 

http://mta4life.pl/index.php?/topic/40737-projekt-frakcji/

 

W pewnym sensie można to podpiąć pod moją "kontre", co nie byłoby to głupie, ale  z czasem samo zabijanie czy areszty będzie źle przyjęte przez graczy oraz zniszczy trochę rytm serwera tymi ciągłymi zleceniami.

Mój projekt zdobył poparcie dużej grupy odbiorców, bo ma wiele celi, takie jak kontrole, obstawienia, treningi, pokazy, taktyki, patrole itp itd... (mogę wymieniać i wymieniać). Plusem mojego pomysłu był też fakt, że wojsko jest w prawie każdym państwie na świecie, a nikt jeszcze się nie podjął się tego projektu, nie przedstawiłgo w taki sposób jak ja i nie posiadał wystarczającej wiedzy na temat tych struktur mundurowych. Pomijając moją wiedzę to mam też kilka osób, które się do mnie zgłosiły z propozycją współpracy. Są wśród nich osoby m.in. które studiują stosunki międzynarodowe (czyli posiadają duży zakres wiedzy z historii) czy też osoby, które mają zrobione kursy / szkolenia na medyków potwierdzone certyfikatami / dyplomami. Mam też plan na zajęcia i rozbudowany system jeśli chodzi o awanse czy też sposób prowadzenia zajęć (jak na razie w głowie). Twój projekt kojarzy mi się mniej więcej z średniowiecznymi najemnikami, którzy tylko zabijają dla pieniędzy. Twój pomysł jest ciekawy nie powiem, ale niestety nie ma przyszłości na tego typu serwerze. 

 

Nie obraź się, ale jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gracz który ma w ciul hajsu, porobi sobie z nich śmiechawę i cały czas wysyłał zgłoszenie na niego - przez co gracz sobie odpuści grę na serwerze.

 

no to by było można zablokować tez ze np . 1 gracz może wysłać zgłoszenia co 30 min lub cos w podobie
Moim zdaniem widzi się to tak. Jedno zlecenie na 12h od jednej osoby. Jeżeli ktoś chce nasłać najemników musi to być uzasadniony wybór + gracza poniżej 1000 LP nie można dręczyć. Tak to widzę pomysł spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Pomysł niby spoko - było coś takiego, a dokładniej organizacja Dark Angels, której dowódcą był Nukill, i ona się rozpadła - nie wypaliło.Tym bardziej Ty byś tego nie poprowadził, by padło jeszcze szybciej niż DA, dam sobie łapę uciąć.

Po 2. Znając życie - odwalalibyście po nocach napadając na spawny i wybijając 3/4 serwera przy czym kazać im płacić hajs inaczej go zabijecie.

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin