Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa


|Sycylijczyk|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was i za razem żegnam na okres do 01.01.2017 lub do 02.01.2017 powód jest jasny i śmiały nie dostanie się na supporta nie sadze że osoby które się teraz dostały im się nie należy bo się należy ale to że ja jako gracz który ma 1600 + godzin i nie zostaje brany pod uwagę ze gram próbuje itd się nie dostałem to jest nie sprawiedliwe.

 

Żegnam wszystkich i na razie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was i za razem żegnam na okres do 01.01.2017 lub do 02.01.2017 powód jest jasny i śmiały nie dostanie się na supporta nie sadze że osoby które się teraz dostały im się nie należy bo się należy ale to że ja jako gracz który ma 1600 + godzin i nie zostaje brany pod uwagę ze gram próbuje itd się nie dostałem to jest nie sprawiedliwe.

 

Żegnam wszystkich i na razie 

Brak mi słów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin