Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kochasz zagadki? Kochasz nagrody? Tu znajdziesz coś dla siebie! (8tyś pln oddam)


Czikos
 Udostępnij

  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przygotowałem dla was szereg szyfrów i zagadek, po rozwiązaniu pierwsza osoba może dostać do 8k pln! Wszystko zostało omówione w filmie:


 


 


https://youtu.be/gsPh_7r_x00


 


 


 


W skrócie:


1. Oglądamy cały film szukając w nim anomalii która normalnie nie pojawiła by się na serwerze mta 4life.


2. Po znalezieniu jej zaczynamy w poszukiwaniu pierwszej zagadki.


3. Kod powinien poprowadzić do kolejnej zagadki.


4. Po prostu bądź pierwszy i wygraj :)


 


Ważne:


-Czcionka w pewnym szyfrze może być ciężka do rozczytania, jak do niej dotrzesz i uznasz że nie rozczytasz to wyślij mi prywatną wiadomość na tym forum z kodem tak jak ty go rozczytałeś (chce poprostu sprawdzić czy nie oszukujesz), a ja przepiszę ci go prawidłowo. (Nie będę od razu odpisywał więc lepiej samemu starać się go odczytać prawidłowo :P)


-Na pewnym etapie trzeba będzie wpisać hasło (wyjątkowo głupie): kupalupa  <-- nie chciałem go tam ustawiać :/


 


Have fun!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin