Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[RCON] Moja aktywność/przeprosiny......


Oxygeny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Od momentu kiedy wróciłeś, nic praktycznie pożytecznego dla serwera nie zrobiłeś, wbiłeś parę razy na komponenty, zrespiłeś sobie pare aut i dałeś im full tune, zrobiłeś pare live, zagrałeś pare razy na live - czyli praktycznie to co każdy gracz potrafi ( nie licząc respienia aut )

 

Braku czwartego rcon' a ( ciebie ) nie odczuwam, nawet jak jesteś na serwerze, to tego nie odczuwam.

Zawsze podejrzewałem że coś do mnie masz :)

Szkoda, że ukazujesz to w taki sposób.

Zapamiętam to sobie.

 

Najsmutniejsze jest to, że ludzie widzą tylko to co jest złe.

 

Jak zrobisz coś dobrego ktoś Cię chwali za każdym razem?

Nie.

 

Tylko jak robisz coś złego, to każdy Ci to wypomni.

 

Takie jest życie.

 

 

Sam nie wiem czemu napisał takie rzeczy o Tobie.

Nie przeczytał, że 'mieszkasz sam' i że 'masz trudną sytuację w życiu'? NIE. Chyba niedokładnie czytał Twojego posta.

Po czym napisał takie bzdury do Ciebie. . . 

Ja nic do Ciebie mam. Głowa do góry ziomeczku.

I jak by to, to pisz do mnie o każdej porze na FB - zawsze Cię wysłucham... I Ci w miarę możliwości pomogę.

 

Każdy ma prawo do własnego zdania knx i tego nie zmienisz. Posiadanie własnego zdania zawsze wyróżnia dana osobe i zsyła na nia fale hejtu czy nienawiści, bo niektórzy nie mogą pogodzić się z tym co napisała druga osoba, tudzież nie mogą po prostu zrozumieć tego, dlaczego jest 'inna niż wszystkie'

Mi to tam rybka oxygeny co się dzieje. I tak masz w  sobie dużo odwagi. Jestem pewien, że wiele innych osób po prostu miałaby to w du**e i nie napisała o tym nawet słowa Oxy. Ty pokazałeś "że masz jaja" i chwała Ci za to. Sam czasem głośno nie umiem się przyznać, że spartaczyłem daną robotę. 

Przemyśl też sprawę, czy by po prostu na trochę nie odejść, aby wszystko stało się łatwiejsze a później wrócić i 3 razem nie zawieść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z duszkiem, nic pożytecznego nie zrobiłeś. Moim zdaniem jak już masz być i mieć tą range to lepiej żeby ci dali administratora

jak bd już pełnoletni i bd mieszkał sam zrozumiesz czm nie spełnia swoich obowiązków do serwera ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy wróciłeś, nic praktycznie pożytecznego dla serwera nie zrobiłeś, wbiłeś parę razy na komponenty, zrespiłeś sobie pare aut i dałeś im full tune, zrobiłeś pare live, zagrałeś pare razy na live - czyli praktycznie to co każdy gracz potrafi ( nie licząc respienia aut )

 

Braku czwartego rcon' a ( ciebie ) nie odczuwam, nawet jak jesteś na serwerze, to tego nie odczuwam.

 

Typowy ból du*y. Oxy ty masz swoje papiery nikt nie powinien być na ciebie zły bo tak na prawdę kogo to obchodzi czemu cb nie ma. Ja też mam sprawy prywatne i też wchodzę raz w tygodniu na max 2 godziny. Wiesz co oxy dla to zawsze byłeś mordeczką. Trzymaj się i poukładać musisz sobie to wszystko. Do następnej nocy z chlaniem do 5 rano. 3maj się, GUMIS wszystko zapamięta;D nie przejmuj się i pilnuj swoich spraw. Tak będzie najlepiej. A to że ciebie nie ma powinien każdy zrozumieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Oxy sam przyznaj, co zrobiłeś narazie pożytecznego dla serwera, od tej pory gdy wróciłeś na range. Wymień tu

Nie będę się tłumaczyć.

Ten kto wie to wie :)

 

Dużo zrobiłem, nie masz nawet pojęcia co, widzisz?

Kto siedział ze Zbysiem dniami i robił Panele Administracji, grafiki?

Na pewno nie Ty.

 

Tak jak mówiłem, nie będę się tłumaczyć.

To są tylko przeprosiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin