Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S/W] ZR-350 na niskim aj di


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: ZR-350
ID: 3719
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 835,9km
Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1096), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV 3719), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Skromna ZR'ka, na niskim ID. W posiadaniu jej jestem krótką chwilę, natomiast przez ten czas zdążyła zaliczyć potężny tuning i z silnika 1.6 stała się pojazdem z silnikiem 2.2ft bez nitra, hydry (z UP3 to zbędna hydra) i bez eTransportera. Dodatkowo też pojazd zaliczył gruntowne zerowanie licznika (co widać) i te 800km zostało nabite przez niedawne szukanie dyń. Jeżeli będzie potężna oferta to rozmyślę opcję sprzedaży, bardziej preferuję gotówkę, lecz przyjmę ciekawą wymianę (bez unikatów i niskiego ID).
SS’y: KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, filwww napisał:

1kk

 

21 godzin temu, umgulung napisał:

1.3

 

19 godzin temu, .Darek. napisał:

1.75 trade

 

17 godzin temu, sww napisał:

2 ps

Dzięki za offki panowie, lećmy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin