-
Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.
Sprzedam Sadler 2.0 na NITRZE! Club 2.2E na Secie! MSK-1000 2.0 pod EATSY!
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
Rekomendowane odpowiedzi