Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prawdopodobnie odchodzę


Hasha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie prawdopodobnie odchodzę z serwera, odchodzę ponieważ jest to powiązane z sytuacją, która mi się dzisiaj wydarzyła. Poczekam aż gracz Dziewiatka spłaci mi raty za Elegy i wtedy pojawię się na serwerze za kilka miesięcy. Dziękuję graczom którzy pomagali mi ogarnąć serwer. Przez ten czas który spędziłem na serwerze poznałem wiele wspaniałych, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie ludzi, ale też nie obyło się bez ludzi dzięki którym odechciewało mi się grać. Chciałbym teraz wyznaczyć kilku ludzi, z którymi zawsze było śmiesznie...

 

Taka moja tablica zasłużonych :

Hrydziu - dzięki za pomoc w ogarnięciu serwera, wczorajszy odpał był najlepszy i ten co mi Elegy ukradłeś 

Tigerro - największy bot na serwerze, ale także chłopak z wielkim poczuciem humoru

byalkoo - nolife na magazynierze i CJ który wygniata tyłek w Mananie

Madixa - miałaś najlepsze audycje na SoundFM, dzięki którym chciało się pracować na magazynierze, po prostu zakochałem się w Twoim głosie

Daniel.. - najlepsze odpały na magazynierze i Ciebie jako pierwszego poznałem
Dziewiatka - CJ, który miał prawie najlepsze rymy, bo ja miałem najlepsze

Kasia105 - najlepsza koleżanka z chatu premium KCKCKC <3

 

To jest właśnie taka moja mała tablica zasłużonych, będzie mi was brakowało i tego serwera.. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin