Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Windows 10 vs Windows 7


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Witam mam do was pytanie, który Windows jest lepszy pod względem grania w gry. Prosiłbym o szczere odpowiedzi. Miło by było, gdyby podaliście wady i zalety ich ;) Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiem tak. Uzywałem Windows 7 przez dobre 5 lat , narzekałem jak cholera , bo jak były problemy , to nie szło ogarnąć pomocy , bo nie było rozwiązań. W windows 10 jest o wiele lepiej , po perwsze jego optymalizacja jest całkiem dobra , na pewno nie przylaguje ci systemu tak jak w windows 7 , osobiście polecam windows 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7,łatwiejszy we wszystkim i mysle że ostatni z takim fajnym interfejsem.

 

Nie słuchaj go @XQward...

Windows 7 nie jest już wspierany, tak samo jak było z XP, tak samo jest teraz z 7-demką.

Te dwa systemy nie są już wspierane ziomeczku najdroższy. 

A on Ci bzdury opowiada.

Ja mam Windows 10 bo się to zrobiłem jak miałem 90 dniowego bana od RCONa @Bolek. w grze. . . 

I ani jednego błędu z MTA nie miałem. POWTARZAM: Ani jednego, bo przecież jestem na Waszym 4Life już od dwóch lat, bo Wasz serwer ma ma prawie 2 lata.

I szybko się nauczysz przy Windowsie 10 - łatwa obsługa, samo Ci się aktualizuje aktualizacje w tym systemie (bo mi się samo instaluje).

Zobaczysz sam jak się skusisz na Windows 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz w miarę dobrego kompa możesz sobie pozwolić na win 10, bo wiadomo, jest bardziej wymagający od każdemu znanej i używanej kiedyś 7.
Ogólnie kiedyś jak była dostępna (chyba że jest jeszcze) wersja testowa win 10 to sobie zainstalowałem, nie działało mi pare programów m.in Action - program do nagrywania gier, miałem jakieś ścinki w grach aczkolwiek było to jakiś czas temu kiedy win 10 nie był wspierany przez wszystkie programy i nie był jeszcze zoptymalizowany - teraz powinno być dobrze :D. Jak chcesz możesz spróbować :)

A KNX - co do wspierania systemów.  Co z tego że nie jest wspierany? I tak 1/2 osób korzysta dalej z 7 bo się przyzwyczaili i raczej nie ma problemów z tym że te systemy operacyjne nie są wspierane. Moi rodzice na bardzo, bardzo starym laptopie mają jeszcze win xp - nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin