Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prezent dla YankeeS z dobrej woli


kwazimuzyczkagra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tu DJKWAZI ten kwazi youtuber dobry człowiek i wspaniały przyjaciel 

Zrobiłem z dobrej woli dla YankeeSa intro nie wiem czy mu się spodoba ale mam taką nadzieje 

YankeeS jak będziesz to czytał intro robiłem z dobrej woli i nie dziękuj mordeczko :D 

Jeżeli ci się nie spodoba to będzie mi przykro 

 

To dla ciebie 

 

Link do pobrania:http://www61.zippyshare.com/v/ySsL2T3w/file.html    TYLKO DLA YANKEESA

 

 

 

 

 

 

[media=500]

[/media]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwazi nic do Ciebie nie mam, ale większość intro które robisz są to zwykłe " template intro " które ludzie udostępniają chociażby na YT wystarczy to wpisać i wam wyskoczy tysiące różnych intro do wyboru, a jedyne co robisz to zmieniasz z " NAME " lub " Your Name " na nick osoby dla której intro robisz, tak więc czy to taki wkład mega wielki jest to nwm, ale na pewno fajny gest. Co innego gdybyś robił własne intra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

<p>

<br />

<br />

========================================================================<br />Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum.<br />========================================================================

</p>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

<br />

<br />

========================================================================<br />Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum.<br />========================================================================

</p>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin