Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

hmm przerwa?


Madixa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

                                                            Cześć

  Hmm jeszcze nie wiem czy przerwa czy już odejście :/

 Ale już się pożegnam c: mam nadzieje , że jeszcze tu wrócę ;) Dziękuję wszystkim , bez wyjątków za milą grę na serwerze , Administracji serwera i moderatorom dziękuję za każdą nadaną mi pomoc :) A w szczególności chciałabym podziękować całemu SoundFm ( tym co byli w biznesie i tym co nadal są) za danie szansy i wgl za miłą atmosferę i spędzony czas c: organizacji DarkDevils - miło było, trzymajcie się mordki moje !:)  ekipie z magazynu jak i ekipie z sultana (podczas prowadzenia audycji i wieczorami) za naprawdę mile spędzony czas (każdy wie o kogo chodzi) :) ... Co tu się będę rozpisywać .. Jeszcze raz dziękuję no i do zobaczenia c; Trzymajcie się <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin