Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o samochód!


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wygrać tego oto Previona, dlaczego? Mógłbym wyrywać szamanki z M1 tym razem nie na mojego konia tylko autko bo nikt takiego nie ma. Wyobraź sobie metinczyka sobie podjeżdża do szamanki i mówi, wskakuj mała będziesz dziś podziwiała tyrana, jak zmiota innych duchowym z dmg takim którego nie obliczysz nawet prawem pascala(?XD). 

taka tam graficzka


TS9WdR0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby pojazd Previon, dolączył do mojej kolekcji.Jest on ładnego koloru oraz z niskim przebiegiem.Podoba mi się i chciałbym go nabyć.W mojej kolekcji mam 15 aut on byl by jako 16.Previona nie mam w kolekcji ale chcialbym go nabyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym prewiona gdyz mam tylko bulleta. Pewnie ktos powie "Jaki typo, ma bulleta, a chce prewiona." A wlasnie chce, chce miec czym pojeździć o tak sobie. Bez zmartwien ze rozwale itd. itd. Jezeli prewion trafi do mnie to bedzie utrzymywany w stanie salonowym, a nawet lepszym. Detaling bede robil co miesiac, a wosk z jego lakieru nie zejdzie. Tapicerka bedzie psikana specjalnymi preparatami, zeby skora z full opcji nie popękała. Klimatyzacja, oczywiscie dwu strefowa bedzie nabita caly czas, turbina 1.6 bedzie regenerowana co 100k km przebiegu. Oliej nie bedzie jakis byle jaki... Bedzie to Motul odpowiedni do silnika, tez bedzie zmieniany co 20k km przeb. Felg nie omine. Beda czyszczone, a opony najlepsze bo te z robotem, a zimowe beda mialy stalówki. Radio wymienie na jakiegos soniaka, galke zmiany biegów wymienie na sportowa, a kierownice na dakarowa.

 

 

To tyle, to moj plan na prewiona.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wierszyk da radę, by wygrać :D


 


Na górze róże,


Na dole fiołki,


Chce te auto,


Bo będę nim robił fikołki,


Namik to jednak kozak,


Fele ładne zamontował,


po mieście zwycięzca będzie nimi szpanował,


Zielony kolor ładny, lepszy od Tampy,


Samochód może i dwu drzwiowy, ale szybszy od krowy,


Lampy uroku dodają, lecz nie przeżyją więcej niż pół roku,


Prędkość dużą wyciąga, laski z domu wyciąga,


Zadbany, nie poobdzierany, leczy wszystkie rany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin