Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Mam nadzieję, że wrócę jeszcze:D


Cytryny1233
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak odchodzę z serwera nie na zawszę spokojnie kiedyś wrócę.Ale w tym pożegnaniu chciałem podziękować tym graczom za te wyczyny lub rzeczy które ze mną zrobili.

 

Qward - Dziękuję za to że pomagałeś frakcji SAMD .

Bolek - Dziękuję że wgrywałeś bazę SAMD i interiory.

 

TheKruzii - Dzięki ci za bycie ze mną w frakcji SAMD i za inne pomoc.Za grę w Farminga.

Kalahim - Tobie też dziękuje że byłeś ze mną w frakcji SAMD . Za grę w Farminga.

Baglii - Dzięki że byłeś ze mną i za wypadki z tobą.

Hoopak - Z tobą jeszcze mam mały kontakt może się będziemy widzieć czy coś też dzięki za wszystko.

Owoc - Ty to ty i tak ma być.

Neon - Wiem , że z tobą też było dużo odwalania nawet jak byliśmy na służbie.

Kasztan - Mamy kontakt odwalania nigdy koniec.

F-A-N-T-A - Fajnie się grało dobrze że dałem cię do GOPR i smele :)

Smela - Dobrze że się Zająłeś się  GOPR :)

Soczus - Graj dalej w Unturnet.

Grzengol - Tobie dziękuje że mnie przyjąłeś do SAMD

Całe SAMD - Wam dziękuję najbardziej że byliście ze mną w wszystkich sytuacjach. 

 

Zasłużeni.

Karolówka - Tobie najbardziej dziękuję że dałeś mi szanse być na tej randze co byłem , za to że pomagałeś mi i czasami wspierałeś. Dziękuję

 

I pycha tym konfidentom wszystkim , którzy działają na nie korzyść SAMD. Wiem kto spokojnie,

 

No to moja historia się tu kończy. S4 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GfxQLNwQdHs  Wspomnienia miały być na rocznice ale nie dotrwałem tej przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin