Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o pojazd #2


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przygotowałem dzisiaj konkurs o pojazd, który już był na konkurs wystawiany :D

Konkurs będzie trwał do niedzieli za tydzień, do godziny 21:30, wyniki podam najprawdopodobniej w poniedziałek. Jeśli chodzi o model pojazdu - jest to Tahoma, z przeb 840km. Pojazd posiada ID 14334, felgi i piękny kolorek :P

[[co należy zrobić aby wygrać jest pod Screenem]]

Osoba, której wypowiedź najbardziej mi się spodoba, wygra konkurs.

 

en9WpAl.jpg

 

 

Co należy zrobić?

[colorold=green] 1. Zostawić Like.[/colorold]

[colorold=green] 2. Napisać, co byście we mnie zmienili względem serwera[/colorold]

 

[colorold=blue]P.S zapraszam do mojego drugiego konkursu: http://mta4life.pl/topic/51901-konkurs-o-pojazd-1/?p=434976[/colorold]

Edytowane przez Namik209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes moim namikozaurem, powiem Ci tak.... NIE ZMIENIAJ SIE! Badz taki jaki jestes! A jestes soba! Nie ma sensu zmieniac sie. Tym kim jestes to jesteś, jezeli komus nie odpowiada twoje zachowanie: MIEJ NA NIEGO WYWALONE, badz soba, a siebie nie ma sensu zmieniac..... To tak jakbys byl kims..... Kim po prostu nie jestes.... Ja osobiscie Namikor zycze Ci Admina i samych sukcesow. TO TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin