Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowa giełda [BETA]


TwinTurbo*_awaryjne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

Mam do zaprezentowania niedokończoną jesscze giełde w LV. Dlaczego akurat giełda skoro już jest ? A z tego powodu że obecna jest wręcz sciągnięta z innego serwera i wiadomo że była w 90% gotowa. Ja pokazuję swój PIERWSZY projekt więc proszę o wyrozumiałość. Wiem, jest jeszcze wiele do zrobienia i jestem tego świadomy. Chcę abyście ocenili czy robić dalej, czy też nie.

 

 

Tak prezentuje się ona z góry:

cTUTRZ6.jpg

 

Po tej stronie będzie się znajdować parking zarówno dla TAXI jak i "cywili".Po drugiej natomiast sama giełda:

bSCl1LU.jpg

 

Wjazd na giełdę:

rpxDaqy.jpg

 

I taki sobie budyneczek :3:

k75U6Z0.jpg

 

Ujdzie jak na PIERWSZY NIE DOKOŃCZONY projekt ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???Jaki pomysl xD Na poczarku mialem robic.. Sf ale pomyslalem o tym miejscu i zaczalem robic.. Pierwszy raz slysze ze miales swoj pomysl.. Okej na mumble wejde raz na 2 tygodnie... jakby cos to jeszcze bie dokonczone moze jestem w 40 procentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin