Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

FLORENCIA 13 / MOST WANTED FELONS


TheLamar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Barti hejterku najwięcej w tym temacie odpowiedziałeś a sam za przeproszeniem gó**o robisz. Chłopaki się starają, chcą rozwinąć serwer pod kątem rp a ty sie jeszcze prujesz jak stare gacie do nich. Weź stary wyjdź na dwór, zobacz jakie słońce jest piękne bo widzę, że zasilacz od komputera ci juz wypalił banie jak niejedne ścierwo sortowane na ulicy 

 

Podoba mi się ta inicjatywa, sami chcieliśmy coś takiego robić ale najpierw chcieliśmy wsparcia od rconów, cóż nie wyszło. Życzę panowie powodzenia w prowadzeniu tego, chociaż na 'ośce' jakoś Was nie widać.

To, że na serwerze nic nie robi to znaczy, że nie może oceniac/krytykować postów na forum? Rozumiem Bartiego i to bardzo, bo próbuje chłopaków przestrzec od tego, że i tak nie wypali, więc nie mają co się marnować. Skoro ekipa administracji nie mogła sobie poradzić z gangiem/organizacją, to dwójka graczy ma dać sobie radę? Coś nie sądzę, bo żeby zebrać ogarniętych ludzi, którzy ogarniaja w najmniejszym stopniu półświatek przestepczy to na tym serwerze już wyczyn (/me robi pytająca minę - cytując klasyk XDD). Podsumowując, jeśli macie frajdę z tworzenia takich tematów czy nawet z siedzenia na ośce na serwerze RPG (xd) to nikt nie ma nic przeciwko, tylko naprawdę się tu marnujecie.

 

Z takimi tekstami to najwięcej skończysz na memberze, nie więcej, a mam doświadczenie bo prowadziłem na scenie RolePlay kilka organizacji jak i grałem w kilku, więc czemu bym nie miał sobie poradzić?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zostałem pocisniety w devowym slangu XDD Widac jak bardzo nieogarniety jesteś po tym jak sie odnosisz do osoby, która wyraża swoje zdanie. Nie umiesz sobie poradzić z krytyka to ty ledwo sobie z organizacją poradzisz. Jedyne organizacje jakie prowadziles to chyba grove street na singlu. Poza tym bycie w gangu na serwerach to nie żaden argument, bo mnie na devie przyjeli z do gangu z jedną postacią, która miała 20m przegrane xdxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

<p>

<br />

<br />

========================================================================<br />Temat jest nieaktywny dłużej niż 3 dni! Zostaje on zamknięty i przeniesiony do archiwum.<br />========================================================================

</p>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin