Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - YankeeS


YankeeS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde szkoda Yankesik ^^

Kontakt na Facebooku jest.Mozna powiedzieć, że zaprzyjażnilismy się w grze a nawet widzielismy się w Realu ;-)

Najlepiej było grać z tobą Bakerem, BarteQ , czesiowym , Achillesem , Creativem w nocy.Odwalanko razem bylismy w SAFD, SAPD.Ale cóż ta fajna ekipa się rozpadła Baker został tylko na randze i przez te lotki sięrozpadła ekipa.W sumie w tej ekipie nie byłem widziany ale cóz fajnie się z wami gralo.Beka tez była jak w realu z IcoTera tez bylismy w Maku a potem jak na czerwonym biegłem i paliłem.Nie no Yanki w trzymaj się ziomuś :^

Dzieki za wszystko za nagrywanie z tobą za przyjażn i wogle spoko z ciebie mordka mozemy jeszcze zagrać sobie w lola.

Siemano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde szkoda Yankesik ^^

Kontakt na Facebooku jest.Mozna powiedzieć, że zaprzyjażnilismy się w grze a nawet widzielismy się w Realu ;-)

Najlepiej było grać z tobą Bakerem, BarteQ , czesiowym , Achillesem , Creativem w nocy.Odwalanko razem bylismy w SAFD, SAPD.Ale cóż ta fajna ekipa się rozpadła Baker został tylko na randze i przez te lotki sięrozpadła ekipa.W sumie w tej ekipie nie byłem widziany ale cóz fajnie się z wami gralo.Beka tez była jak w realu z IcoTera tez bylismy w Maku a potem jak na czerwonym biegłem i paliłem.Nie no Yanki w trzymaj się ziomuś :^

Dzieki za wszystko za nagrywanie z tobą za przyjażn i wogle spoko z ciebie mordka mozemy jeszcze zagrać sobie w lola.

Siemano!

I jeszcze na ts3 jak miałem nick WANNA HCHHAHAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yankes proszę nie tylko nie Ty Wiem że zapomniałeś mnie tam wpisać ale wybacze Ci to :* Dzięki za wszystkie mile spedzone chwilę z tobą Mam nadzieję że wrócisz jeszcze do nas ... pamiętaj Grozisz mi ? Lewatyka jeszcze zostanie zrobiona

3maj się mordko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze tak na dobry koniec:

Wiersz dla YankeeSa

Jade autem -fajna mesa

Wypadam z drogi

Dzwonie po Yankeesa!

Yankees przychodzi i pomaga

-Podstawa jazdy to rozwaga!

Nie słucham go uważnie, po minie widać,

że go drażnię.

Kolego! Za problemy przepaszam,

I... bany ci wybaczam.

Wróć do nas czym prędzej

I nie odchódź więcej!

 

Hahhaha dobre dobre :D

Wbij jutro na serwer około 20-21 to dostaniesz coś ciekawego ;) XD

Miło że ci się podoba ale nie musisz to tak po koleżeńsku. Ale jak chesz to tak kolo 14 bo nie grywam po nocach :D a jak Ci nie pasuje to mój kolega może odebrać ten upominek :) matsool lub kubaziom1 pozdrawiam Cie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jeszcze tak na dobry koniec:

Wiersz dla YankeeSa

Jade autem -fajna mesa

Wypadam z drogi

Dzwonie po Yankeesa!

Yankees przychodzi i pomaga

-Podstawa jazdy to rozwaga!

Nie słucham go uważnie, po minie widać,

że go drażnię.

Kolego! Za problemy przepaszam,

I... bany ci wybaczam.

Wróć do nas czym prędzej

I nie odchódź więcej!

Hahhaha dobre dobre :D

Wbij jutro na serwer około 20-21 to dostaniesz coś ciekawego ;) XD

Miło że ci się podoba ale nie musisz to tak po koleżeńsku. Ale jak chesz to tak kolo 14 bo nie grywam po nocach :D a jak Ci nie pasuje to mój kolega może odebrać ten upominek :) matsool lub kubaziom1 pozdrawiam Cie :D

postaram sie byc o 19. A włącz priv :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

I jeszcze tak na dobry koniec:

Wiersz dla YankeeSa

Jade autem -fajna mesa

Wypadam z drogi

Dzwonie po Yankeesa!

Yankees przychodzi i pomaga

-Podstawa jazdy to rozwaga!

Nie słucham go uważnie, po minie widać,

że go drażnię.

Kolego! Za problemy przepaszam,

I... bany ci wybaczam.

Wróć do nas czym prędzej

I nie odchódź więcej!

Hahhaha dobre dobre :D

Wbij jutro na serwer około 20-21 to dostaniesz coś ciekawego ;) XD

Miło że ci się podoba ale nie musisz to tak po koleżeńsku. Ale jak chesz to tak kolo 14 bo nie grywam po nocach :D a jak Ci nie pasuje to mój kolega może odebrać ten upominek :) matsool lub kubaziom1 pozdrawiam Cie :D

postaram sie byc o 19. A włącz priv :)

 

Już już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin