Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Joł joł znudziło mi się to


DareK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No witam, a raczej żegnam

Odchodzę z rangi jak i serwera, wątpię że wrócę... Jakoś mnie już to nie ciągnie.

Mam nadzieję, że pozostawiłem tutaj coś po sobie i że wyrobiłem sobie dobrą opinię (ERKON DAREK)

Nie będę wypisywał "koleguf" bo zajęło by to dwie godziny (tak na prawdę ich nie mam heheheheeh)

Podziękuje tylko "grupą osób"

Administracja RCon: dziękuję za danie mi szansy, zrobiliście dobrą robotę ale popełniacie duże błędy, jednym z nich jest brak kontaktu z administracją. Mimo że osiągneliście dużo, mogliście mieć więcej. Czasami wystarczyłoby posłuchać, wykluczyło by to odejście kilku dobrych, starych graczy/administratorów.

Administracja i Supporci: szczególnie kieruję to do "starych koni"... Jeśli zaczyna wam odwalać, to lepiej odejść, wziąć urlop. Często traci przez administrację opinia serwera, administracji i wasza. Dzięki wam za spędzony czas. Mrr

Pozostałe osoby: Bez was serwera by nie było, przede wszystkim nie liżcie du*y, nie bądźcie piczkami i ogólnie bądźcie sobą. Dzięki niektórym za spędzony czas, przepraszam za wysokie/niesprswiedliwe kary i mam nadzieję że mi wybaczycie, bo jak nie teraz to kiedy hehe.

..............

Kibol1918: głównie dzięki Tobie dostałem się na supporta. Będę o tym zawsze pamiętać <3 ps. Gazetka 4life xddd

Bolek: Kiedyś byłeś spoko, po awansie na RCona zmieniłeś się jak wszyscy (niestety). Chociaż często mnie olewalales i odpowiedałeś chłodno, spoko z Ciebie morda

Xqward: Najlepszy RCon pod względem zaangażowania i kontaktu. Zawsze Ci się chcę (a jeśli nie to zawsze to po tobie widać) Jedna z najbardziej pozytywnych osób na serwerze.

Delta: Robiłeś za******a robotę w administracji (ostatnia kadencja). Można było z Tobą porozmawiać, niesety takich okazji było mało.

Zbyk: Założyciel serwera, skrypter i chyba wszystko. Jesteś chyba najczęściej nienawidzoną osobą na serwerze, jednocześnie posiadając najchętniej liżoną du*e hehe. Jesteś stanowczy, surowy, lubisz dziewczyny(hihi) i znasz wartość swojej posady tutaj. Na szczęście nie doświadczyłem tego xd

...............

To chyba tyle, na forum będę czasem wbijać, na serwer i mumble chyba nie.

Mam nadzieję że ileś tam procent graczy znało mnie. Nie mam nic sobie do zarzucenia, przynajmniej nic takiego nie pamiętam. Spędziłem tutaj dużo czasu. Nie powiem że nie żałuję czasu spędzonego czasu tutaj, bo jednak komputer to marnotractwo czasu, ale jeśli nie tutaj to w innej grze bym spędził, także no.

Jeszcze raz dzięki za wszystko, spotkałem tu masę pozytywnych ludzi przy okazji dobrze się bawiąc ;) Mam nadzieję że jakoś to da się przeczytać, bo piszę z telefonu. Także, kłaniam się aż po same kule

D@rek175>>D@r3k>>DareKappa>>DareK. [*] 2015-2017

Ps. Szkoda mi odchodzić, ale cóż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin