Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Witam po tak długim czasie :D


Ms.Tricko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

 

 

        Ciekawa jestem ilu z was jeszcze mnie pamięta... Tak, tak do było daaawno temu ;) .. Postanowiłam wrócić ponieważ wreszcie otrzymałam po ponad roku czasu UB na mumble. Uwaga nadeszła nowa ja ;) . Znaczy coś ze starej Tricko ( Andzeli ) zostało jeszcze ale raczej te dobre rzeczy.. ;) Gdy zaczęłam grę na owym serwerze miałam lat 19.. Dziś już jest tak zwane oczko czyli 21 :P . Co się zmieniło ? Hmmm na pewno miejsce mojego zamieszkania, czyli nie ma już pamiętnej Częstochowy.. :D. Chodzę zaocznie do Liceum dla dorosłych ... Jestem bardziej opanowana, dojrzalsza , inaczej patrzę na świat i ludzi ... Co we mnie zostało ? Dalej lubię grać :D  interesuje się fotografią, dalej pasjonuję się gotowaniem, dalej mam marzenia o dostaniu się do policji dlatego też kończę to liceum .. Dalej lubię układać wiersze, bawić się grafika, spędzać czas ze znajomymi. Ale najbardziej co uwielbiam to pić kawę :D...

 

 

Dobra nie będę was już bardziej zanudzać.. Bo mogłabym pisać i pisać :D . Ci co mnie nie znają poznają mnie na serwerze ;)

 

 

Mam nadzieję, że Cieszycie się, że wreszcie wróciłam ;D

 

 

 

Pozdrawiam Tricko ( Andzela )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin