Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[STREFA DM] - Moja wersja strefy DM


EHX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://imgur.com/a/LBVlx


Trawa to jest kwestia kilku kliknięć, jest duże przeszkód, barykad i miejsc gdzie można się schować. Trawa też pełni funkcje kamuflażu.
Starałem się dodać dużo takich przeszkód i ślad walki w miejscach gdzie walki toczą się najwięcej ponieważ z doświadczenia wiem czego brakuje.
Cały czas pracuję nad funkcjonalnością strefy

Nie długo pokażę Wam pełną wersję mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Moje wyobrażenia tej strefy bezprawia jest bardziej post-apo ponieważ jest ona pozostawiona sama sobie, nikt nie dba tam o nic, są strzelaniny pozostawione pojazdy i różne przedmioty, takie rzeczy jak wieżyczki są dla urozmaicenia różnych miejsc z których można strzelać. Na budynkach dodałem drabiny i schody bądź różne przedmioty by ułatwić wejścia, na budynkach dodałem różnego rodzaju osłony z kawałków ścian bądź różnych przedmiotów, Czaszki na każdym wjeździe do strefy oznaczają że panuje za nimi bezprawie i można nie wyjść z niej żywym, gdybym nawalił wielkich obiektów bądź jakiś budynków byłoby to bezsensu, teraz są przeszkody, są miejsca gdzie można się schować i gdzie kampić, niektóre przeszkody jak przewalone drzewa utrudniają dojechanie do nie których części strefy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin