Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to w drogę!


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Administrator RCON

ohh, czy ja przypadkiem nie mówiłem tylko o jednym przykładzie? O osobie którą najwidoczniej próbowałeś "ud****ć" i którą autentycznie prowokowałeś?
Czy ja powiedziałem że więcej niż jeden gracz się Ciebie boi?
Skoro tutaj tak wszystko zmieniasz to zastanawiam się jak zmieniłeś swoją wersje faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohh, czy ja przypadkiem nie mówiłem tylko o jednym przykładzie? O osobie którą najwidoczniej próbowałeś "ud****ć" i którą autentycznie prowokowałeś?

Czy ja powiedziałem że więcej niż jeden gracz się Ciebie boi?

Skoro tutaj tak wszystko zmieniasz to zastanawiam się jak zmieniłeś swoją wersje faktów.

Użycie liczby mnogiej może było błędem, jednak jako przykład reakcji obrałem ten jeden przykład. Uwielbiam gdy zarzucana jest mi próba uwalenia kogoś mimo iż na MM powiedziałem Ci w prost że miałem takich okazji już wiele jak np ta 70-cio procentowa dolia na tune ale co tam na to przecież można przymknąć oko. Co do prowokacji już mówiłem, były one skutkiem a nie podstawą. Moje prowokacyjne zagrania były odpowiedziami na jego prowokacyjne zagrania, właśnie to co on robił mi robię Tobie. Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Moje prowokacyjne zagrania były odpowiedziami na jego prowokacyjne zagrania, 

 

I to właśnie jest twoje błędne myślenie będąc w administracji powinieneś dawać jakiś przykład pomimo tego jak się gracz zachowuje.

A ty jesteś zdania skoro gracz obiera taki pkt widzenia ja mogę sobie robić co chce byle pokazać że to ja jestem wyżej i to ja mam racje.

Nic cie nie upoważnia do celowego zgnojenia gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin