Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: Mango zbanowany przez Grzengol.


Mango*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble:Mango
Powód zbanowania:Obgadywanie za plecami admina.
IP internetu, na który został nałożony ban:89.71.114.63

Nick admina banującego:Grzengol
Opis bana:Biegam sobie na serwerze a tu nagle grzengol sie tepa i każe mi gadać że ja niby mówie że on na kogoś nie będzie głosował bo nie gra z nimi w csa (?! wybuch mózgu)
Coś od siebie:Jeżeli takowe dowody zostały podane przez graczy o nickach: Virgo Fake jest to zemsta za to że wysłałem szefowi TSA ssa jak fake ląduje na ulicy a ci chcą sie zemścić ja NIKOGO nie obgaduje a tym bardziej Grzengola z którym nie rozmawiałem ani razu i moja znajomość z nim jest zerowa. A jeżeli chodzi o csa odstawiłem tą gre 2 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, dowiedziałem się od pewnej osoby która była na kanale, cytuje:

Fake to wszystko zmyślił by ud****ć Mango za to iż Fake nie umie latać i lądował na jezdni, potem Fake się chwalił na kanale że udupił mango, pewna osoba która była wtedy na kanale mi to powiedziała, jeżeli administracja wierzy innym na słowo, to  śmiech na sali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin