Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę. S4


_DuDuS_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Kiedyś musiał nadejść ten czas, czas pożegnania się. Na serwerze grałem od kwietnia 2015 roku.

Osiągnąłem swój cel i poznałem wiele wspaniałych ludzi. Dziękuje graczom, administracji za tak wspaniale spędzony czas na serwerze, którego na pewno nie zapomnę. Dużo się nauczyłem i dziękuję tym, którzy mnie prowadzili i dawali dobre rady. Na serwerze raczej nie miałem wrogów bo byłem przyjaźnie nastawiony. Jeszcze raz dziękuję za grę i chciałbym pozdrowić parę osób min:

 

*DeltaRon - Pamiętam jak wbiłeś na kanał mm i pozdrawiałeś YT :D

 

* TheTomson -  Najlepszy szkoleniowiec SPSA 

 

*.Vito - Dobry gościu z SDSA

 

*RemiXxW SDSA często się do mnie tp i jeździłeś ze mną w lawecie ;)

 

*gibipl - Najlepiej rekrutował w SDSA xD

 

*Magani - Pospolity Cj i stan umysłu :3 Trzymaj się znaliśmy się prawie od początku.

 

*ShorpY - Odwalacz w bulecie ;x

 

*PolskiNapoj - Kolejny Cj z którym bardzo dobrze mi się grało i odwalało! Dzięki za wszystko.

 

*Grabsio311 - Najlepszy lider org ;)

 

*patryczek - ty to mnie wnerwiałeś ale byłeś dobrą mordą ;!

 

*KubuS<3 - No Ciebie to na pewno zapamiętam xD

 

*kuziolino - Nie sprzedawaj tej sabry z up xD

 

*Hinox - Wierzyłeś we mnie i byłeś dobrym kumplem, dzięki!

 

*Domatix - W SDSA cały czas mi wezwania zabierałeś ty nie dobry ;D

 

*BarT. - gdyby nie ty nie byłoby mnie tutaj. Znam Cię od ponad 2 lat i jesteś dobrą mordą. Zrobiłeś to co zrobiłeś ale to już nie ważne. Dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś :)

 

 

Z wieloma mam kontakt na fb więc piszcie :D

 

Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam! Było was o wiele więcej ale nie będę się za dużo rozpisywał. Jeszcze raz dziękuję za wspólną rozgrywkę i mam nadzieję że jeszcze kiedyś tu wrócę. 

 Trzymajcie się!

_DuDuS_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin