Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie Hrydziu*


Krystex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!
Mnie chyba znacie prawda?!
No ale niestety piszę pożegnanko. Po tych 1560h nie mam już ani sił ani chęci do gry na serwerze.
STOP! >

< klik i zapraszam do lektury.
Może kiedyś się zobaczymy ;p Na pewno jeżeli macie ochotę usłyszymy bo na mumblu będę często ;D Już tradycyjnie wymienię kilka osób tych grających lub tych którzy też już odeszli;p
-Lukster555 Łukaszku no co ja mogę o tobie powiedzieć... od zawsze najlepszy, najbardziej zaufany kolega z 4life'a dzięki za wszystko stary za każdy odpał każdą pożyczkę lub po prostu rozmowę!
-PluszowY^akaPlushNinja dlaczego wspominam PlushNinje? bo takiego Cię poznałem Pluszak ;D kawał dobrej mordy zawsze mogłem na Ciebie liczyć ^.^
-byalkoo Paweł Ty to z tych którzy już odeszli niestety ;( ale nie mogłem Ciebie tutaj nie zapisać... to tak na prawdę Ty pokazałeś mi 4lifa. Uczyłeś jak zarabiać, gdzie zarabiać ( to chyba oczywiste 26k lp XDPL!) Dzięki mordo! mamy kontakt na facebooku.
Mr...Danboss- No co bambusku? też jeden z mniej/wcale widzianych już na serwerze :( szkoda mordo bo to właśnie ty z byalkiem zatrzymaliście mnie tutaj przez tyle czasu! Dzięki!
Grabsio331- Grabsiu Grabsiu! :C Pierwsza osoba jaką poznalem na serwerze, dosłownie pierwsza .Dziękuję Ci stary za wszystkie rady, pomoce, zawsze mogłem do Ciebie napisać jak czegoś potrzebowałem, nigdy mnie nie olałeś
Arthur*- Arciu Francuziku mój ;D dobry ryjek z Ciebie choć znamy się stosunkowo niedługo ;p ale nie będe się rozpisywał bo i tak gramy w LoL'a czy CS'a na codzień ;D
BANDITO.- Tobie Bandiciak chciałem przede wszystkim podziękować za wszystkie rady dotyczące handlu na serwerze, serio pomogłeś się dorobić :D Dobry chłopak jesteś! Facebook mordo wbij jeszcze czasem pogadać
Krystex*- Wiecznie sie tyraliśmy Krysia, ale jak kumple nie wrogowie :D o Tobie też nie zapomnę trzymaj sie stary powodzeniu w zrealizowaniu planu z odkupieniem mojego infka! :D
NinjSS- Ty już nie grasz, i pewnie tego nie zobaczysz ale mimo wszystko chciałem Ci podziękować bo długo ze sobą graliśmy ;D
s1xxu- Stary trzymaj się tam! powodzenia jeszcze wyższych awansów w SAMD!
miroszka- Awansików w SAMD stary! zasługujesz ;D PS. Snapuj pls
SnowMan- Handlarzu ach handlarzu... Dzięki za pomoc, rozmowy i inne stary ;) Trzymaj się
Tigerro- My też się już kawał czasu znamy ;p Pomimo tamtej spiny która mam nadzieje już odeszła w niepamięć Dzięki stary! miło się z tobą grało, rozmawiało i.... ODWALAŁO! bo to właśnie Ty mnie tego nauczyłeś :D
hsdf. - Hasiek! Ciebie stary nie zapomnę jesteś moim top 1 supporterów, byłeś nim i na pewno będziesz! życzę Ci admina Hasiek! zasługujesz w 100%!
Arczi* - Stary znamy się moze i nie długo ale jesteś na prawdę bardzo porządnym gościem! Wal śmiało FB jeżeli czegoś potrzebujesz.
Hyak - Świetny gość! Dzięki za wszelką pomoc jak i każdy przypał ;D mamy Facebooka w razie czego ;3
ENOMEK. - xEnomie pyszny aromacie sprytu! porządny ryjek jesteś. Dzięki za gierkę i Weed ;>
PrzybysZ* - Dzięki za wszystko ;) Będę dobrze wspominał ;> pisz FB. w razie czego
hoopak - Jeden z najlepszych administratorów takich po prostu - dla gracza! można było pogadać pośmiać się itp. dzięki hoopaczek! PS. 00.
Kirge - XDDDDDDDDDDDDDDDD no co ja mogę napisać innego o tobie Kircz! po prostu XDDDD
Baker - Bater to p... świetny gość ;> Trzymaj się baterek
FocuS* - Wątpie że przeczytasz ale też byłeś jesteś i będziesz jednym z najbardziej zaufanych kumpli z serwera ;> Trzymaj się.
Ruskyy* - Co do Ciebie stary to mam pewność że nie przeczytasz! ale mimo wszystko wiedz że masz tutaj miejsce stary!
Emialski - Emial Emial... SoundFM [*] trzymaj sie stary cyganie z szafy ;D
Dziewiatka Nafukany Fighter - 3 największych meneli jacy stąpali po ziemiach 4lifa! :D dzięki mordeczki :>
Wojtek. - Najlepszy, jedyny uczciwy i szczery pracownik ówczesnego TSA Wojtuś wszystkiego co najlepsze.
KRISU. - mimo że mało gadaliśmy na MM to w grze dużo więcej ;> pomogłeś mi nieraz Dzięki! :>
Adik* - najgorszy cejocie Ty!  trzymaj się :>
Kasia105 - Cześć Staśka ;p
TheSokol - też wątpie żebyś w ogóle to zobaczył stary ale trzymaj się ciepło!
xTedi - Tedzik mordeczko ;D Trzym sie dobrze
MaTTiX - Ty pewnie też nigdy tego nie zobaczysz :C szkoda Matiś żegnaj ;C
KNX/Tobiasz63/Altec63 - Siema Ci mimo wszystkich spin itd. ten serwer nie byłby takim jakim jest bez Ciebie ;p
Na pewno o kimś zapomniałem ;( Przepraszam z góry!
Trzymajcie sie dobre mordy!
Hrydziu*

 

Wklejam za Hrydzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin