Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No cóż przyszła pora na mnie.


StiCo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witajcie a zarazem żegnajcie to jest ten moment kiedy po 500h na serwerze odczuwasz straszną nudę i masz brak chęci do gry. Raczej was to nie zdziwi, że odchodzę z serwera ;) może temu, że dostałem bana hehe. Mimo wszystko te 500h spędzonych z wami nie jest żadną stratą czasu grało mi się dobrze. Chciałbym też podziękować kilku osobom za spędzony tutaj czas. Na serwer wątpię, że wrócę ale kto wie może kiedyś w dalekiej przyszłości może wrócę.

 

 

s1xxu - Chyba najbliższa mi osoba na serwerze dzięki za te wszystkie chwile w SAMD i odwalaniem Swepperami

felu2815 - Tobie też dziekuję za wspólną grę i godzinne ALUNCJO VOBIS

Hector - Hmm Hector przez Ciebie straciłem 1k z 500+ mam nadzieję, że mi je oddasz a tak serio to powodzenia na słupku i życzę Ci szybkiego awansu na ATMINA!

Karolowka - Karol dzięki za szansę w SAMD za zawieszki i degrady ogólnie rozwijaj dalej frakcję bo robisz to dobrze

F-A-N-T-A - Fantus pamiętam nasz lot helka jak pytałeś czy lubię pływać powodzenia Fantus życzę Ci jak najlepiej ps: te 80k Ci oddam 

uBitek -  Wiem, że już nie grasz, ale byłeś jedynym adminem z którym miał tak dobry kontakt

NafukanY - Menelu 3maj się kontakt mamy.

PluszowY - Dzieki ziomek za odwalanie w BLACK SQUAD!

Hrydziu - Ziomek dzieki za taranówki

Lukster555 - Dzieki za gre

Arthur - Dzięki za wspólną gre i powodzenia na słupku i awansu na ATMINA!

miroszka - Dzięki za wspólną grę

GumiS - Oczywiście GumiS powodzenia w SAMD może kiedyś zarząd na razie

Kasztan* - Kasztan dzięki za wspólną grę i krycie mnie przed Karolem powodzenia na randze i awansuj kiedyś wyżej.

hoopak - Dzięki za wszystko głównie za to, że to dzięki Tobie byłem w SAMD hoopak kiedy awans na RCOON?

Niuniek - Dzięki za tego twojego delfinka i ogólnie dzieki za SAMD miałeś okazję mnie tyle razy wywalić ale tego nie zrobiłeś powodzenia w SAPD

Kasia105 - Dzięki za grę i wspólne rozmowy

Grzengol - Trzymaj się szwagier

Lukasz1393 - No siostra powodzenia na randze

DaszeK - Dzieki za gre

Altec63 aka KNX - Dzięki za szansę w SG4L

Punek - Dzięki za wspólną grę

Domatix - Dzięki za wspólną grę i odpały w SDSA

RCOON! - Wasza praca na serwerze jest naprawdę dobra a ludzie zamiast odchodzić będą przychodzić powodzonka w prowadzeniu serwera.

 

To są nie wszyscy jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam.

S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin