Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[13.05.2017r]Ogromna fala eventów! Do wygrania 200.000PLN!


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!


 


W dniu dzisiejszym chciałbym zapowiedzieć dla was falę eventów na serwerze 4Life która będzie miała miejsce w tą sobote(13.05.2017r).


Jako, że gra na serwerze mi się znudziła a obowiązki administracyjne zostały mocno okrojone ze względu na brak działającego panelu postanowiłem sprzedać co miałem, a dużo nie miałem i rozdać to wszystko wam w eventach.(Nie myślcie sobie, że jest to jakaś forma szantażu bo coś nie działa, po prostu taką decyzję podjąłem.)


 


W eventach łącznie do wygrania będzie 200.000PLN.


 


Plan dnia:


 


10:00 - Derby dla 30-stu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 7500PLN


Miejsce 2 - 2500PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


10:30 - ZTP(ZróbToPierwszy) dla 20-stu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 5000PLN


Miejsce 2 - 3000PLN


Miejsce 3 - 2000PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


11:00 - Biegi dla 50-ciu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 10000PLN


Miejsce 2 - 7500PLN


Miejsce 3 - 2500PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


11:30 - Krwawe derby dla 50-ciu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 20000PLN


Miejsce 2 - 10000PLN


Miejsce 3 - 5000PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


12:00 - 13:30 PRZERWA


 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


13:30 - Event pościgowy dla 40-stu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 10000PLN


Miejsce 2 - 7500PLN


Miejsce 3 - 2500PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


14:00 - Derby dla 30-stu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 10000PLN


Miejsce 2 - 5000PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


14:30 - Event " Poszukiwacz ", nieograniczona ilość osób, będę się ukrywał(prawdopodobnie w jakimś pojeździe), a waszym zadaniem będzie mnie znaleźć po czym wejść do pojazdu na G, nagroda:


Będzie 8 rund, każdej kolejnej rundzie kryjówka będzie trudniejsza, jednocześnie nagroda będzie się stopniowo powiększać.


 


Runda 1 - 2000PLN


Runda 2 - 3000PLN


Runda 3 - 4000PLN


Runda 4 - 5000PLN


Runda 5 - 7500PLN


Runda 6 - 10000PLN


Runda 7 - 12500PLN


Runda 8(finałowa) - 20000PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


16:00/16:30 - ZTP(ZróbToPierwszy) dla 20-stu osób, wygrana:


 


Miejsce 1 - 5000PLN


Miejsce 2 - 3000PLN


Miejsce 3 - 2000PLN


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Za pozostałe 16000PLN które mi pozostaną zrobię co tylko zechcecie, mogą to być derby, ztp, pościgowy, pytanka w (możliwej) kooperacji z radiem.


 


Pod tym tematem możecie pisać czy będziecie obecni na evencie oraz co chcecie abym wykonał za pozostałe 16.000PLN.


 


Do zobaczenia!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin