Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowy licznik pojazdu


Admaxis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 5907d6999c28f_Zasb4.png


Wczoraj w nocy postanowiłem zajrzeć do photoshopa i zrobić jakąś pracę graficzną. Niestety patrząc moje poprzednie prace, stwierdziłem że najgorszą moją pracą jest licznik pojazdu, więc postanowiłem to zmienić. Licznik jest w 95% robiony od podstaw. Jedynie co nie robiłem to ikonki typu paliwo, silnik etc. oraz wskazówka (otoczkę do niej robiłem sam tak samo jak i cały przebieg). Tak prezentuje się moja najnowsza praca.


2077937.jpeg


Sam mogę stwierdzić iż obecny licznik jest 10x lepszy od poprzedniej wersji - nie zamierzam pokazywać poprzedniej (kto zechce ten znajdzie sobie w archiwum), bo wstyd mi, że takie coś stworzyłem 5907d9dd850a7_Zasb8.png


W szczególności chciałem podziękować Sebastianowi z innego projektu za pomoc przy nim (zdradził mi tajniki pewnych elementów) za co chciałbym mu bardzo podziękować. Niby taka mała pomoc z jego strony ale dla mnie to ogromny postęp.


Zapraszam do oceny licznika - nie dawałem obrotomierza ale w razie czego zostawiłem wolne miejsce gdyby kiedyś naszła mnie wena 5907d69970ab5_Zasb3.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin