Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: MaReCKi zbanowany przez ZbyK


MaReCKi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

<W>2017-05-22 20:12:12.170 1 => Ignoring connection: 91.216.194.85:51178, Reason: Chyba brak mózgu, Username: TakichKorzakowJakTyKurwaBioreSzejÅciu, Hash: d4a1791219bee3b0ce6d87967f76f5dd402bdbba (Server ban)

Tego też nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wiem to ja byłem ale nie moja wina ze mam pobity telefon ostatnio nawet wykrecił do mojego dziadka i dziadek pierdzielił przez 30 minut a ja nic o tym nie wiedziałem wiec ??? Przecież nic złego nie zrobiłem skąd miałem wiedzieć ze wszedł na mm 

Jak bym chciał bana to przyszedł albo proprosiłbym zeby ktoś cie przeniósł albo mnie do ciebie i bym cie wyzywał zeby zgarnać bana...

Potem dziwisz ze sie mało graczy jest... Jak banujecie i nas tak traktujecie rozumiem te cymbały co Handlują PSC to im sie nalezy ale za takie coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Opsik

Niechcący pewnie ustawiłeś sobie taki nick

Pewnie też winą telefonu było wejście na kanał publiczny na którym siedziała wasza grupa odwalaczy 

Przepraszam bardzo, bardziej deb****** tłumaczenia nigdy nie słyszałem


W gratisie dodaje Ci bana na serwerze i forum

@C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin