Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KSW39 - Dyskusja, pytania.


ViloX.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=czqWTl-GxjE

 

Co sądzicie o walce popka i koksa? Ustawiona jak większość sądzi czy tylko dla sławy?

Co też sądzicie o walce Różala i  Fernando? Szybko poszło? :D
Pudzian też nieźle dowalił nie?
A właśnie! Co sądzicie o wygwizdaniu Mameda Khalidova? Moim zdaniem ludzie to debile, przecież on też ma serce i jakoś nie wywyższa się że jest z innego kraju, przeszedł swoje, Polskę szanuje jak swoją nową ojczyznę, a Ci debile? Wygwizdali go.

https://www.youtube.com/watch?v=LBd7JfEMVxA

 

photo-564.jpg?_r=1495954515

5929fa2eb057e4_60245807.jpg

5929fa56e37b03_50842176.jpg

z21069063Q,Memy-po-walce-Pudzianowskiego

z21069062Q,Memy-po-walce-Pudzianowskiego

z21069061Q,Memy-po-walce-Pudzianowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka robiona celowo pod hajs aby gimba miała co omawiać, no cóż burnejka przekozaczył to dostał na pi**e, proste.A o Mamedzie to powiem że szkoda mi nawet gościa, jest arabem ale walczył pod polską flagą, lecz niestety mieszkamy w takim cebuladzkim i hołodzkim narodzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka robiona celowo pod hajs aby gimba miała co omawiać, no cóż burnejka przekozaczył to dostał na pi**e, proste.A o Mamedzie to powiem że szkoda mi nawet gościa, jest arabem ale walczył pod polską flagą, lecz niestety mieszkamy w takim cebuladzkim i hołodzkim narodzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.

nie wiedzialem ze to powiem ale  pierwszy raz sie z toba zgadzam XD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka robiona celowo pod hajs aby gimba miała co omawiać, no cóż burnejka przekozaczył to dostał na pi**e, proste.A o Mamedzie to powiem że szkoda mi nawet gościa, jest arabem ale walczył pod polską flagą, lecz niestety mieszkamy w takim cebuladzkim i hołodzkim narodzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Ma Polskie obywatelstwo i reprezentuje tym Polskie ale cebuliny polskie no .. pokazały klase..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka robiona celowo pod hajs aby gimba miała co omawiać, no cóż burnejka przekozaczył to dostał na pi**e, proste.A o Mamedzie to powiem że szkoda mi nawet gościa, jest arabem ale walczył pod polską flagą, lecz niestety mieszkamy w takim cebuladzkim i hołodzkim narodzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Nie jestem już "gimbą" a mimo to uważam,że Popek wygrał bo cieżko na to pracował a mnie gadał tak jak to robił koksu.Ale to jest moje zdanie i nie każdy musi sie z nim zgadzać. :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka robiona celowo pod hajs aby gimba miała co omawiać, no cóż burnejka przekozaczył to dostał na pi**e, proste.A o Mamedzie to powiem że szkoda mi nawet gościa, jest arabem ale walczył pod polską flagą, lecz niestety mieszkamy w takim cebuladzkim i hołodzkim narodzie, trzeba się do tego przyzwyczaić.

TO jak tam kubat kiedy w gimbazie swojej zaczynasz robić dymy o walkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki Popka z Burneiką, od początku było widać, że Burneika sobie z tego bekę toczy, gdyby chciało mu się na serio walczyć to nie latałby po imprezach, nie jeździłby na pustynie żeby kopać worki z mąką i tak dalej, po prostu hajsiwko.

 

Mamedzik wyjaśnił jak zawsze, a Różal to kwestia szczęścia, przy takiej wadze to wystarczą 1-2 trafione ciosy jak było widać na tej walce.

 

Nic szczególnego, walki pod publikę.

Edytowane przez Hyak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Popka z Burneika to co tu dużo mówić popuś dostał wpierdziel od Mariusz mimo że jeden strzał Mariusza zdjął wtedy na kolano więc popek zabrał się za siebie i ćwiczył no a Burneika po prostu miał za słabych wcześniej przeciwników hmm Najman no bokser ale na wagę ciężką to Najman średnio to samo Dawid Ozdoba też to było tak jakby postawić jakiegoś gościa 17-latka vs 5-latka no to wiadomo jak się by to skończyło no a popuś swoją masę ma siłę jakąś ma i tyle. W skrócie "Nigdy nie lekceważ przeciwnika" no tutaj popełnił największy błąd bo walka myślę że mogła by być wyrównana gdyby Burneika się przyłożył. Co do Mameda ode mnie wielki szacun dla niego od kiedy ogl jego 2 walkę to zawsze chciałem żeby wygrywał. Werdykt no średnio słuszny więcej celnych uderzeń Borys no ale taki werdykt.. a te gwizdy potem to tylko śmiech z Polskiego debilizmu a jakby któryś z tych co go wygwizdali mieli od tak stanąć 1vs 1 na przeciwko Mameda to by się obsrali także to jest żałosne. 

Edytowane przez TheTomson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin