Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Powrót - Angel?


Angel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wracam na serwer 4life! Wiem, że przed odejściem narobiłem troszke złych rzeczy, ale mam nadzieje, że już o tym nie pamiętacie i zostanie mi to wybaczone, chciałbym naprawić stare kontakty i przeprosić kilka osób. Pewnie większość mnie nie zna, bo należy do starszych graczy (od 20 kwietnia 2015 do 27 stycznia 2016), ale mam nadzieje, że poznam tutaj jakieś nowe twarze i będę sie świetnie bawił tak jak za starych dobrych czasów. Nie będę się rozpisywał bo pewnie i tak nikt nie zwróci na to uwagi. Jeżeli chcesz wiedzieć jaki jestem to musisz mnie po prostu poznać, bo nie lubie pisać o sobie :) 


 


 


Pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy serwera i organizacje Weed :) 


 


 


Jakby kogoś to interesowało to zaczynam wszystko od początku.


 


 


 


 


 


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lel brakuje jeszcze delmora xyza michalera CiasteQ starego Namika Norbiego Spidera i cała organizacja Famous wróci, zgłoś się do enomka na serwie niech cie doda do organizacji, no i eldoraka

 

No zauważyłem, że troszke sie pozmieniało :P Zobaczmy jak to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siema siema. Pamiętam Cię z czasów gdy miałeś perka na hydrze. Poznaliśmy się w organizacji "FamouS". Może mnie pamiętasz, miałem dawniej nick xBarti.

 

Mówie, że o starych wyjadaczach nie zapominam, wszystko doskonale pamiętam. Strzałeczka mordko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin