Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafika by GpieS


|WEED|GpieS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GRAFIKI BY GPIES

 

 

O MNIE

 

Witam wszystkich, grafiką zajmuję się od około 1,5 wpierw pół roku z gimpem potem przesiadłem się na PS'a ,którego używam do dnia dzisiejszego.

 

MOJE PRACE

 

 

Częściowe portfolio znajdziecie tutaj: https://www.behance.net/gallery/53464159/PORTOFLIO-GPIES

Niestety około 50 moich prac zjadł format a mi dysk na ,którym miałem owe pracę się sypnął więc pozostało robić wszystkie je od nowa. Te tutaj zrobiłem w poprzednim tygodniu.

 

 

ZASADY ZAKUPU

 

 

Zasady są całkiem proste uzupełniasz wzór podany poniżej następnie ja wykonuje dla ciebie grafikę wysyłam ją w tym temacie z nałożonym znakiem wodnym. Po wpłaceniu do mnie $$$ wysyłam ci wiadomość prywatną na forum z grafiką bez znaku wodnego. Jeśli chcesz ominąć zbędny czas z wstawianiem grafiki w tym temacie złap mnie na serwerze i wpłać pieniądze od razu po złożeniu zamówienia wtedy grafikę wyśle od razu na forum ;)

 

WZÓR

 

Nick:

Typ grafiki (banner, awatar itp.):

Tekst na grafice:

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.):

Wynagrodzenie:

 

 

PRACE WYKONUJE W MAX 24H

 

JAKIE GRAFIKI WYKONUJĘ ?

 

Miałem do czynienia z wszelkimi kategoriami grafik 2D od web designu po mascot loga. W mojej ofercie można zamówić:

-Sygnaturke

-Awatar

-Banner yt

-Layout na stream

 

W przypadku zleceń na inne typy grafik proszę pisać w tym temacie zgodnie ze wzorem a następnie kontaktować się ze mną na pm.

 

 

CENNIK

 

 

Awatar 500

Banner 1,5k

Sygnaturka 1k

Layout na stream 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: PlejSu

Typ grafiki (banner, awatar itp.): Awatar

Tekst na grafice: PLEJSU

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.): Moze coś być związane z policją lub w takich kolorach Ale nie musi. Liczę na twoją kreatywnosc

Wynagrodzenie: 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Keyl0rovsKy

Typ grafiki (banner, awatar itp.): awatar

Tekst na grafice: Keyl0rovsKy

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.): Nie wiem, zrob cos ladnego, nie ma tego, co chce, zby sie znajdowalo (oprocz napisu).

Wynagrodzenie: 1000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Keyl0rovsKy

Typ grafiki (banner, awatar itp.): awatar

Tekst na grafice: Keyl0rovsKy

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.): Nie wiem, zrob cos ladnego, nie ma tego, co chce, zby sie znajdowalo (oprocz napisu).

Wynagrodzenie: 1000pln

http://imgur.com/a/jh3aNjak ci się nie podoba nie musisz płacić. Pisz pm co zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: PlejSu

Typ grafiki (banner, awatar itp.): Awatar

Tekst na grafice: PLEJSU

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.): Moze coś być związane z policją lub w takich kolorach Ale nie musi. Liczę na twoją kreatywnosc

Wynagrodzenie: 3000

http://imgur.com/a/1yezU jak się nie podoba nie musisz płacic. W razie czego pisz pm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick: PlejSu

Typ grafiki (banner, awatar itp.): Awatar

Tekst na grafice: PLEJSU

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.): Moze coś być związane z policją lub w takich kolorach Ale nie musi. Liczę na twoją kreatywnosc

Wynagrodzenie: 3000

http://imgur.com/a/1yezU jak się nie podoba nie musisz płacic. W razie czego pisz pm ;)

 

Kiedy będziesz na serwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Miszczu5221

Typ grafiki (banner, awatar itp.):awatar

Tekst na grafice:Mój nick oraz może być napisane support.

Co ma się znajdować na grafice (szczególne wymagania np: motocykl itp.):tematyka taka jak mam aktualnie na awatarze

Wynagrodzenie:Coś tam rzucę na tace

http://imgur.com/a/Y4N4L  ta sama zasada co panowie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin