Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Narazie kumple


|Aliens|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Dzisiaj stała się ta tragedia, dostałem BANA przyznałem się do tego bo jak reszta została  zbanowana to mi nie mogło się upiec. Moze kiedyś się spotkamy. Dziękuje wszystkim za te wspaniałe chwile.

 

 

SPOKO MORDKI: 

Zbyk- Twój serwer jest jeden z najlepszych robisz kawał dobrej roboty i rób dalej ;)

Bolek- Nie fochaj się mordko za tą obraze na MM było fajnie dzięki za przegrane minutki w CS

Hyak- Ciebie znam najdłużej chyba na tym serwie. Dzięki za szanse w SDSA/SARA kontakt mamy 

P.S Więcej w PSC się nie bawimy xD

H4RdK0r- Dzięki za przegrane noce we frakcji i za beke trzymaj sie HAJDKOJ

ENOMEK- Enomke Kondomke dzięki za beke moze jeszcze pogadamy na MM 

s1xxu- Dzięki za lewe testy w SAMD i za beke kontakt mamy 

WaldemaR- Walduś kochanie moje kontakt mamy na codziennie tobie dziękuje za te noce w SDSA/SARA za beke i za wszystko o czym zapomniałem.

SnowMan/Lunatki- z tobą się nie żegna bo widzimy się codziennie PSIAPSIÓŁKO 

Karolówka- Dzięki za szanse w SAMD 

Siverius- MORDO TY MOJA dziękuje ci za wszystko mam nadzieję że jeszcze kiedys pogadamy 

 

Dzięki wszystkim za te miłe chwile ponad 1000h 

Żegnajcie  

R.I.P

|Aliens|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin